Haikjú!!

• Japonsko ハイキュー!! (viac)
Animovaný / Komédia / Športový
Japonsko, (2014–2020)

Predloha:

Haruiči Furudate (komiks)

Kamera:

Jumiko Nakata

Ajumu Murase, Kaito Išikawa, Satoši Hino, Miju Irino, Daisuke Namikawa, Hiroši Kamija, Nobuhiko Okamoto, Júki Kadži, Šin'ičiró Miki, Šinnosuke Tačibana (viac)

Hinata se chce stát hráčem volejbalu, přestože je nevelkého vzrůstu. Protože na jeho základní škole není mužský volejbalový klub, tak trénuje sám, s holčičím klubem nebo s kamarády z jiného klubu. Nakonec se mu podaří sestavit tým na právě probíhající soutěž, kde se utká s egoistickým hráčem Kageyamou, též známým jako "King of the Court". Hinata je sice malý, ale jeho skoky jsou na jiné úrovni. Přesto je obrana soupeřů lepší a Hinatův tým odchází poražen. Následně se Hinata dostane na Karasuno střední školu, kde se svým rivalem Kageyamou bude muset spolupracovat v jednom týmu. (Sneaky)

Recenzie používateľa Gucak k tomuto seriálu (6)

Karasuno kókó haikjúbu (2014) (S01E02)

Zažívám deja vu jak při Kurokovi. Zatím to jede v podstatě jako přes kopírák. Prváci zapisující se do klubu na nové škole? ✓ Tým s úspěšnou minulostí, který teď není na nejvyšší úrovni? ✓ Dvojice hrdinů, kteří mají velký potenciál? ✓ Není to ale vůbec na škodu. Humor skvěle funguje. Bojím se to zakřiknout, ale anime si mě zatím přišpendlilo. Jediný problém, který by mohl nastat je, že volejbal nepatří mezi moje nejoblíbenější sporty. Mám k němu takový vztah jako spolužáci Hinaty v 1. díle. Doufám, že zápasy budou mít podobný grády jako při již zmíněném Kurokovi. ()

Kótekišu (2014) (S01E13)

Asi začnu počítat kolikrát to Hinata dostane do hlavy. Ale respekt, že to zvládne ustát. Já to zažil jednou a nebyl to příjemný zážitek 😂. Konečně byla k vidění i delší výměna a ne jen smeč a bod/blok. Boj o poslední bod byla radost sledovat. ()

Kjótekitači (2014) (S01E14)

Inter High se nám blíží. Probíhají poslední tréninky a půjde se na ostré zápasy. Těším se. ()

Fukkacu (2014) (S01E15)

Turnaj zahájen. Tanaka je neskutečnej král 😂. ()

Čokuša nikkó (2015) (S02E02)

Až v druhé sezóně se nám ukázal největší soupeř Hinaty a spol. Učení. Po stránce humoru zatím nejlepší epizoda. Několikrát jsem se od srdce zasmál. A to hlavně díky novému přírůstku do "rodiny" Yachi. ()