Geissenovci - Ťažký život milionárov

(relácia)
  • Slovensko Geissenovci na Slovensku (viac)
Reality-TV
Nemecko, 2011, 55 min

Reality show o bohatej rodine Geissenovcov, ktorá divákom ukáže, aký „ťažký“ je život bohatých. 46-ročný multimilionár Robert Geiss, zakladateľ módnej značky Uncle Sam, žije so svojou rodinou – manželkou Carmen a dcérami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou – v skutočnom prepychu. Geiss vlastní mnohé nehnuteľnosti, okrem iného penthouse v Monaku, vilu v Saint Tropez či reprezentatívny dom v Kitzbüheli, luxusnú jachtu, veľký automobilový park, v ktorom nechýba Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už len z tohto výpočtu je zrejmé, že Robert Geiss si vyberá len luxusné veci. Vedie však skutočne taký závideniahodný život v prepychu, o akom sa obyčajným smrteľníkom môže iba snívať? Presvedčte sa o tom v seriáli nemeckej RTL II a vyberte sa s Geissenovcami na cestu do zaujímavých kútov našej planéty. (oficiálny text distribútora)

EYO EYO odpad!

Ano neskutočne ťažký život -nič nerobí iba sa foti a spí .Najväčšia pi*ovina o bohatej jebnutej rodine ,s ktorej sa mi robí na grcanie ,fujj do pi*e ,neviem koho môže zaujímať nejaka jebnu*a bohatá rodina ktorá si žije na lepšej nohe a má inteligenciu jak 3-mesačne decko a tie ich rozmaznané deti -fujj /0% ()

GalaktikHero odpad!

Dnešný systém svetovej vlády umožňuje zbohatnúť len sprostým ľuďom! Lebo keby zbohatol inteligentný človek, je pre tento systém nebezpečný! Naopak sprostý človek je pre pár pamlskov ochotný učobiť čokoľvek.... ako zviera v cirkuse. A keď pozeráte na tieto cvičené opičky v cirkuse, spomeňte si, že VŽDY je niečo za niečo!!! A zvykajte si! Čím sprostejší bezmozog, tým vyššie číslo na konte!!! Že je to nespravodlivé??? Áno je! Ale čo si ty spravil proti tomu, aby to tak nebolo??? ()