ARI50

Lepší rozhodně, podle mě více akce, ale i tak nejsem spokojen s více věcmi, opět katastrofa herec, hlavně jeho vlasy no a samozřejmě nesmí chybět taky hudba že, na začátku jsem chtěl fakt zvracet hnus. No a jejich zamilovaná scéna byla fakt katastrofa, tím bych to uzavřel že nebýt trochu rychlejšího tempa a trocha akce jsme kde jsme byli. ()

Ramanam

Příjemné překvapení, aneb E. Hashmi snad ani neumí zklamat. Příběh se točí okolo bývalého policisty Arjuna (E. Hashmi), který si nyní vydělává "prácičkami" pro místního šéfa podsvětí, který provozuje eskortní služby. Nechce se vázat se svojí "přítelkyní" Priyou (J. Fernandez) a vede svůj soukromý boj s Bohem, kterého viní za tragický osud své rodiny. Jednoho dne se mu již tak chaosný život obrátí naruby. Ve městě se začínají ztrácet "zaměstnankyně" jeho šéfa a nezůstane jen u nich. Arjun vymyslí plán, který je má zavést ke kýženému vysvětlení, co se vlastně děje, a kdo je za to zodpovědný. Netuší však, že věci naberou jiný a nežádoucí směr a "volavkou" se tak stává mladá dívka, která na tento způsob přivýdělku přistoupila poprvé, aby mohla uživit svoji rodinu, která strádá. Začíná tak závod s časem a nepřízní osudu..... Filmy E. Hashmiho mají vlastní tvář, jsou jiné a své. Proto je mám toliko rád. Ano, nejsou to Bollywoodské produkce v záři hvězd a velkých rozpočtů, v tomto ohledu bych E. Hasmiho označil za "krále béčkového Bollywoodu", což ale neznačí vůbec nic podřadného, naopak, má svůj vlastní styl, což je velmi cenná komodita. Snímek má spád, přidává dílem dávku romantiky i skutečné brutality a napětí. Co je však hlavní - vytvořená emoční atmosféra dokáže pohltit. Co více si přát? Hlavnímu hrdinovi fandíte, hlavního záporáka nenávidíte, neb to je obzvláště slizký tvor a vskutku prvotřídní úchyl. Ve filmech E. Hashmiho je také kladen důraz na hudbu, která má opět svá specifika a moc se mi líbí. Je to takový vlastní svět ve světě, kterému jednoznačně fandím. Uděluji zasloužené čtyři slabší hvězdy. Emraane zůstaň svůj! ()