dwbmb odpad!

Velice špatné domácí video s donebevolající demencí od první scény. Tenhle typ filmů se vyrábí jen proto, aby bylo bylo dostatek zbytečných DVD proti špačkům na vinice. ()

Wacoslav1

Totálně blbý a levný zetko. Naštěstí akce (byť špatné) je dostatek a navíc ocením už dnes cokoliv kde se objeví některá z někdejších béčkových videohvězd v tomto případě Olivier Gruner který to i napsal a zrežíroval.35% ()

vegetol.mp odpad!

Druhej režijní pokus Oliviera Grunera a pořád se ten kluk ušatá nenaučil, jak má ty svý filmy rozzáběrovat. To je pak veškerá snaha marná. Ale je fér říct, že tohle je o třídu lepší, než mistrův majstrštyk Re-Generator. ()

mimozakon

Asi jedíné, čo som z tohoto pohyblivého obrazu ocenil, bol tréning drsňáka. Od strelby cez close combat sa mi to celkom páčilo. Toť vše. ()

Sunti

Jeden z mála filmů, který jsem vypnul po pár minutách a nedal mu žádnou šanci, protože si žádnou ani nezaslouží. Snímek je strašně, ale opravdu strašně zpracovaný. Efekty jsou jak kdyby je někdo dělal v malovaní a pak je jen přesunul do movie Makeru. Scénář taky nic moc. Abych to uzavřel pokud jsme na pustém ostrově lepší než nic, ale jinak to ani nespouštějte. ()