Neoneun pet

• Južná Kórea 너는 펫 (viac)

Eun-Yi je redaktorkou módneho časopisu. Jedného dňa nájde pred svojim domom tanečníka In-Ha, priateľa jej brata, ktorý si hľadá slušné bývanie. Keďže nemá kde bývať, prisľúbi Eun-Yi, že jej bude hrať zvieracieho maznáčika. Eun-Yi v tom vidí spôsob, ako sa vyrovnať so stratou jej zosnulého psa Moma. Veci sa však skomplikujú po príchode jej starej lásky z vysokoškolských čias. (ČSFD)

Pethushka

Hlavním lákadlem pro mně byli oblíbenci Geun-seok Jang a Ha-neul Kim. Opět mě nezklamali a předvedli svoji další stránku. Myšlenka filmu je sice dost bláznivá, ale mě jako diváka pobavila. A když byla role svěřena Jang Geun-seokovi, nemohlo to dopadnout špatně. Jeho roztomilost totiž nemá meze a přesně v takovém filmu to mohl dokázat. Muzikálová scéna je třešničkou na dortu. Krásné 4*. ()

Sykon

Hned na začátku se musím přiznat, tentokrát nejsem úplně objektivní. Je to film na který jsem se těšil hodně dlouho a nebyl jsem zklamán když jsem ho viděl. Navíc jsem fanda JGS, alespoň do té doby než se opravdu rozhodne ze sebe tu holku udělat oficiálně :-D. Už dřív jsem také viděl japonský seriál, takže jsem neměl problém s příběhem a tím pádem pro neznalé s příšerným střihem. Film navíc obsahuje asi nejvtipnější bitku dvou chlapů, jakou jsem kdy viděl. ()

jarah

Prečo mám dojem, že sa rozbehlo niekoľko sľubných dejových línií, ale ani jedna nebola dotiahnutá do konca. Namiesto toho sa minúty strácajú v prázdnych záberoch. Som z toho smutná. Jang Geun Suk bol miestami zábavný, ale ani jeho charizma nezachránila tento rozpačitý počin. Troma hviezdičkami hodnotím iba interpretáciu skladby Mandy, lebo farba jeho hlasu je vážne niečo, mám z neho zimomriavky. ()

Bernhardiner

Tenhle film jsem viděl před více než 5 lety, tehdy jsem to pouze ohodnotil a neokomentoval. Jenže co čert nechtěl - pořád mi ten film v hlavě vězí nebo chcete-li, neustále se mi tento film připomíná v podobě nočních můr. Proto jsem se rozhodl cestou komentáře s tímto filmem zúčtovat jednou pro vždy. Pustil jsem si ho (za pomocí rychloposuvu) znovu a zjistil jsem, co se mě na tom vlastně pořád tak straší. Rozhodně to není Kim Ha-neul, krásná a talentovaná herečka. Není to ani celkem originální námět, ani sterilní romantika (tolik příznačná pro většinu korejských romantických komedií) a ani to nejsou muzikálové vložky. Vadí mě na tom jedno - tohle se přece nejmenuje Fucking Amal ani Fucking Soul nebo cokoli jiného z...propadeného. Tohle není romantická komedie o dvou lesbách! A přesto, když se na Jang Geun-suka dívám, jsem na pochybách. Takhle zženštělého chlapa snad nenajdete ani ve filmech pro čtyřprocentní dospělé. Vlastně ho celkem lituji, zřejmě ho tvrdě pohltil svět modelingu, jemuž se věnuje od pěti let (dobrovolně?), a proto se chová, jak se chová, a vypadá, jak vypadá. A víte, co je největší bizár? Že jsem tomuhle hlavobolu kdysi napálil čtyři hvězdy (horším hlavobolem je jen Jim Carrey ve filmu Cable Guy, ale ten se mi podruhé fakt pouštět nechce). 40 % ()

Mikah

Děj je absurdní – mladý muž hledá slušné bydlení, takže dámě slíbí, že bude hrát zvířecího mazlíčka a ona v tom vidí příležitost k návratu jejího zesnulého psa Momo. Téma je převzaté z mangy, na základě níž vznikl také japonský seriál, takže šílené téma by ani nemělo překvapit. Já jsem se na film podívala jen díky Jang Geun-seokovi a je pravda, že je zde úžasný a také si můžeme užít trochy jeho tanečních a pěveckých schopností. Jenže skvělý herec hned nedělá film samotný skvělým. Celé téma mi příliš nesedlo a bohužel ani jeho zpracování. Střídají se v něm části, které mě bavily a které mě nudily, které se zdařily a které mi připadaly přehnané. Jako celek mě nedokázal zaujmout, protože mu něco chybí. ()