Dosud nevyprávěný příběh o setkání Elvise Presleyho, krále rokenrolu, a amerického prezidenta Richarda Nixona, který vyústil v tento objevný a přitom humorný moment, zvěčněný na té nejžádanější fotografii Národního archivu. (Filmbox)

omega_SK

Navrhujem zaviest podkategorie zanru komedia a sice humor a trapnost. Toto je zial trapošina jak sviňa. NEzabavne, NEsmiesne, otravne a nudne. ()

taxman

Zábavná filmová hříčka postavená na jediné archivní fotografii. Co uděláte, jako stárnoucí světová rocknrollová hvězda, která už dosáhla všeho? Stanete se vládním agentem. Roli Nixona ztvárnil "ten, o kterém se nemluví". Role Elvise se ujal Michael Shannon, a já zde nic nevytýkám. Elvis je jediný. Nikdo není jako Elvis. Elvis je král. ()

peproch

Musíte to brát jako zábavnou mystifikaci, jako parodii, jako polidštění polobohů jako jsou Elvis a prezident, jako dělání si lehké legrace z celebrit a přitom nezesměšňování jich, veselení se z toho, jak rády se politická esa pasou na věhlasu celebrit. Film je pomaličký, skromňoučký, pokud se nechcete pobavit fabulací a spekulací, pokud se nechcete zasmát hlouposti situace, že právě Elvis chce být protidrogovým speciálním agentem, pak se nedívejte, protože se budete děsně nudit. ()