Alice, sladká Alice

• USA Alice, Sweet Alice (viac)

Dvanáctiletá Alice je trochu problematické dítě. Je tvrdohlavá a taky dost vzpurná, neposlouchá matku, zato ráda, oblečená do žluté pláštěnky a panenkovské masky, straší svou mladší sestru Karen. Když je mladší z dívek během svého prvního svatého příjímání objevena zavražděná v kostele, podezření padá právě na Alici, která našla sestřin závoj na zemi a bezelstně zaujala její místo při církevním obřadu. Brutálních vražd velkým nožem či pokusů o ně však začíná přibývat, ačkoliv Alice dosud neopustila zdi psychiatrické léčebny. Vrahem tak může být někdo z rodiny či jejího blízkého okolí, ale také kdokoliv cizí, a co je snad ještě horší, dosud se nepodařilo vypátrat ani motiv těchto hrůzných činů. (dopitak)

clint123

Celkom kvalitné "americké" giallo. Typické záhadné vraždy, zápletky okolo deja, záhadný vrah, prekvapivé rozuzlenie. Pekná hudba, úvodná téma aj celkovo, mysteriózna atmosféra , dej celkom pochmúrny. Určite vydarené giallo, so všetkým čo k nemu patrí! ()

sibskyn

Velmi dobrý a inteligentní Slasher, kterých je doopravdy pomálu. Nejde tu až tolik o vraždy kterých je tu sice méně, ale zato jsou skvěle natočené, právě atmosféra je to co tu vše táhne. Navíc film má výbornou kameru k tomu. Doopravdy se divím, že tady to má tak malé hodnocení. ()

MarlboroM

No ufff...dokoukal jsem s těží až dokonce, protože jsem chtěl vědět jak to dopadne, kdo je vrah apod. Herecky si zaslouží jednu hvězdu, jelikož dabing je katastrofální, tak dvě hvězdy ode mne prostě neuvidí. Nevěřil jsem jim ani "dobrý den" natož věřit emocím při vraždě jejich dcery.. Nosič jsem rukou odeslal do kuchyně, přesně do míst kde leží koš a poté vynesl odpadky:-) ()