Show se uskutečnila 15. února 2009 v KeyArena (Seattle, Washington). Na kartě se sešlo pět zápasů.
1) Edge vs. The Undertaker vs. Triple H vs. Big Show vs. Jeff Hardy vs. Vladimir Kozlov (WWE Championship Elimination Chamber Match)
2) Randy Orton vs. Shane McMahon (No Holds Barred Match)
3) Jack Swagger vs. Finlay (ECW Championship)
4) Shawn Michaels vs. JBL (pokud vyhraje JBL, Michaels bude jeho permanentním zaměstnancem, pokud vyhraje Michaels, bude osvobozen od kontraktu)
5) John Cena vs. Rey Mysterio vs. Chris Jericho vs. Edge vs. Mike Knox vs. Kane (World Heavyweight Championship Elimination Chamber Match) (TheSpearCZ)

Nix

2 Chamber matche a tak super? To se jen tak nestává. Jasně, každej je trochu jinej, ale přitom oba dva mají nasazení 100% a diváci tomu taky pomohli. Tahle ppv se fakt povedla. Jasně, zápasy kolem prostě nejsou ty top zápasy všech dob, ale Randy vs Shane se mi hodně líbil a Shawn vs JBL taky. Swagger vs Finlay ale měl taky co do sebe celkem, ale zrovna tihle dva ani nejsou prostě jména, které normálně vidíte a vyhledáváte ve světě wrestlingu( ale třeba někdo ano a proč ne) takže jsem nijak uchvácen nebyl, ale ani mne tenhle zápas nijak neurazil. Klobouk dolů pro Finlyeho i v takovém věku mu to stále šlo. Každopádně já jsem si tohle PPV fakt užil hlavně jsem fanda Chamber matchů a tohle byla prostě prvotřídní jízda. I s tím jak Edge prasečil. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Hunt You Down“ od Salivy. (TheSpearCZ)