Show se uskutečnila 17. února 2008 v Thomas & Mack Center (Las Vegas, Nevada). Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) Chavo Guerrero vs. CM Punk (ECW Championship)
2) The Undertaker vs. Batista vs. Finlay vs. MVP vs. The Great Khali vs. Big Daddy V (Elimination Chamber Match, vítěz získá zápas o World Heavyweight Championship na Wrestlemanii 24)
3) Ric Flair vs. Mr. Kennedy (Pokud Flair prohraje, bude muset ukončit kariéru)
4) Edge vs. Rey Mysterio (World Heavyweight Championship)
5) Randy Orton vs. John Cena (WWE Championship)
6) Triple H vs. Jeff Hardy vs. Umaga vs. Shawn Michaels vs. Chris Jericho vs. JBL (Elimination Chamber Match, vítěz získá zápas o WWE Championship na Wrestlemanii 24) (TheSpearCZ)

Nix

Oba Elimination zápasy se mi líbili na 100%, první je trochu pomalejší vzhledem k velikostem účastníkům, ale pořád je to řežba. Druhej je prostě taky sada, ale zase Triple H a zase vyhraje a zase je od krve. Nevím, tohle je prostě fakt předvídatelný, ale na popud tohohle to fakt je dobrej zápas. Jenže nemohu dát prostě plnej protože ostatní zápasy mne nebavili, jediný Randy vs John, Randy jako Viper a Legendary Killer je jeden z nejlepších heelů a gimmicků a strašně mne baví, ale zápas je trochu utahaný, ale není vyloženě špatný, ale takových zápasů zrovna tihle dva měli spoustu. Každopádně zklamání Edge vs Ray kde Ray je zraněný takže to se nepovedlo, pak příchod Big Showa, kde dostane pecku od Floyda boxera, no proč ne. A Flair je prostě Flair, je to komik ale ten zápas mne moc nenadchl a chavo vs cm je celkem svižný otvírák, ale taky to bůhví není co. Je to škoda, že ostatní zápasy jsou opravdu slabší, každopádně publikum je super a celkově hlavní eventy se povedly. Ale jako slabé PPV bych to nehodnotil. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Fake It“ od Seether. (TheSpearCZ)