Obsahy(1)
Hudobný videofilm s použitím parafráz na skladby W.A.Mozarta, A.Glazunova, F.Lehára, J.Straussa a J.Ježka. (oficiálny text distribútora)
Hrajú
Boris Hybner
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Pelíšky (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpustený a vypustený (1984)
Zuzana Frenglová
Československo
Najlepšie filmy:
Těžká hodina (1986) (TV film)
Posledná zastávka (1986) (TV film)
Mastný hrniec (1991) (TV film)
Michal Gučík
Československo
Najlepšie filmy:
Staroružová dráma (1989) (TV film)
Posledná zastávka (1986) (TV film)
Otec (1994) (TV film)
Oldřich Kaiser
Československo
Najlepšie filmy:
U Tlučhořů (2010) (divadelný záznam)
Rozčarovaní (1982) (TV film)
Přišel na večeři (1981) (divadelný záznam)
Luděk Sobota
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Pavel Vondruška
Československo
Najlepšie filmy:
Dobytí severního pólu (1987) (divadelný záznam)
Blaník (1997) (divadelný záznam)
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Pavel Šmok
Československo
Najlepšie filmy:
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Proti všem (1956)
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Jana Nagyová Pulm
Československo
Najlepšie filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Vianočné oblátky (1977) (TV film)
Zita Furková
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Gazdova krv (2014) (divadelný záznam)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Marián Zednikovič
Československo
Najlepšie filmy:
Raz, dva, tri (1985) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Naši synovia (1975) (seriál)
Peter Debnár
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Jiří Lábus
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
U Tlučhořů (2010) (divadelný záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Zuzana Tlučková
Československo
Najlepšie filmy:
Výlet do mladosti (1982) (TV film)
Bezvýznamná žena (1984) (TV film)
Dobrodinec (1991) (TV film)
Štefan Skrúcaný
Československo
Najlepšie filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (divadelný záznam)
Modrá ruža (1996) (TV film)
Marián Labuda st.
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Všetci moji blízki (1999)
Raz, dva, tri (1985) (TV film)
Jana Holeňová
Najlepšie filmy:
Falošný princ (1984)
Tajomstvo šťastia (1995) (TV film)
Alfréd Aczel
Československo
Najlepšie filmy:
Reverend (1989) (TV film)
Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár (1993) (TV film)
Eros a Psycha (1993) (TV film)
Stanislav Dančiak
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Raz, dva, tri (1985) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV film)
Beáta Andrašovanová - Dubasová
Československo
Najlepšie filmy:
F.T. na cestách (1988)
F.T. (1988)
Zima kúzelníkov (2006) (TV film)
Dara Rolins
Československo
Najlepšie filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (divadelný záznam)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)
Falošný princ (1984)