Hlavný podozrivý je predbežne zadržaný. Vyšetrovanie odhalí viac otázok ako odpovedí a skrytá minulosť kedysi uznávanej rodiny Laffertyovcov vyjde na svetlo sveta. (Disney+)

Winderyx

No co musím doopravdy napsat, že Andrew je herec výbornej jenom vesměs vícekrát si myslím ,že si vybral dementní projekty a nebo bohužel dementně nudného bez pointy spidermana. Tady mu to zatím sedne a rád bych ho viděl ve vícero detektivkách. I jeho parťák se mi zatím velmi líbí pač v té době takové ty ne moc naoko sympatie co oba dva k sobě mají jsou krásné. První díl všechno otevíral takže recenze by nebyla ani moc o čem psát. Bohužel u serialu takovyhle se to velmi těžko hodnotí , že bych hned šupnul 4 až 5 hvězd mi přijde trošku mimo mísu poněvadž nevím jak tohle to dospěje do konce a ani to na 4 hvězdy zatím není. Tohle to mi vadí u spoustu serialu bylo to i u TRUE detektiva kde by snad i stačilo něco kolem 3-5 epizod a ne to natahovat natahovat natahovat pointless dialogy withoutbrain. Někdo to i psal , že já knížku nečetl, ale , že knížka zatím vede pač tady se to natahuje. Dočkali jsme se , ale i tak nových odpovědí, ale zároveň i pár nových neznámých. Bohužel pokud to nebude jako TRUE Detektiv a v posledních dvou epizodách se neobjeví pachatel. Tak jsou asi nějak už teď jasné minimálně tři scénáře. Ale potenciál to má baví mě to jenom je to opět zbytečně natahované a jsou prostě dialogy naprosto zbytečné, ale jak jsem již psal není to první ani poslední příklad. Uvidíme co přinese další epizoda ()

LachtanShows

Trochu jsem se celého toho případu kolem mnou nenáviděného náboženského fanatismu obával, ale právě na něm stojí veškeré temno a tajemno, co tvoří tuhle minisérii tak poutavou záležitostí ke sledování. ()