Tom Gerrick (Casper van Dein) už pomaly nevie do čoho pichnúť. Úspešný obchodník s diamantami a sériový vrah v jednej osobe, to je vzácna kombinácia zločinca, ktorý má rád sofistikované hry. Šiestim zo svojich obetí vyrezal oči, šesť z nich prišlo o uši a tri mali vyrezaný jazyk. Teraz je na rade ďalšia, ale ešte predtým Tom zavolá na políciu a ohlási nález obete. V tej chvíli už má Tom plán, ako si s políciou zahrať jednu veľkú hru o vine, či nevine... (oficiálny text distribútora)

vegetol.mp

Fajn, není to žádnej oskarovej kousek, ale dají se vidět i větší sračky. Má to slušný béčkový obsazení a v rámci doplnění filmografie Uwe Bolla se to dá bez úrazu přežít. Vždycky mě ale pobaví, jak banda trucovitých děcek, co pořádně špatný film nikdy neviděla, blábolí o nejhorším filmu a nejhorším režisérovi. To infantilní skuhrání místních šestnáctiletejch přechytralejch fakanů bere ještě někdo vážně? ()

Heraldika odpad!

Zde www.petitiononline.com/RRH53888/petition.html můžete přispět do petice proti Uwemu "umění". Sám se nechal slyšet, že pokud se nasbírá 1 000 000 podpisů, pověsí filmařinu na hřebíček - konec, game over! ()

berry.77 odpad!

Raduj me se velice náš nepřítel číslo 1 končí gembléři a milovníci filmů napište tvůrci dopis jak ho litujem,že tu není!!! ()

Jakub225

Všimnite si, že hlavný hrdina si niekedy protirečí vo vyhláseniach. Napríklad pri výsluchu poznamená, že podozrivý mal na ruke krv, ale o 2 vety neskôr povie, že podozrivý mal krv všade... ()

MamoulianX odpad!

Tak zatím jenom 338 702 podpisů petice, vidím to bledě přátelé, alespoň že se Uwemu nedostal do spárů Warcraft, takové prznění legendární hry bych asi nepřežil. ()