Zombinladen : The Axis of Evil Dead

Clément Deneux

Hudba:

Benoit Rault

Carole Brana

Mladý pár nalezne při potápění v Pacifiku tělo neznámého muže. Při bližším ohledání muž ožije a pokouše několik lidí. Zjistí se, že to je sám Bin Ladin, který se vrátil jako nemrtvý. Z lidí, které pokouše, se stávají stejní nemrtví jako on. Najednou se z této záležitosti stává národní problém. (TheTrox)

TERRORDROME

Bin Ládin je mŕtvy, ale taká prkotina ho nezastaví pretože JIHAD MUST GO ON! Preto sa vráti ako zomík a urobí si kokteil z mačiatka. Ten záber keď zombie Usáma vychádza na útes zo samopalom v ruke a z diaľky sa na neho rútia vystrelené rakety bol superštýlový. Celovečerák by to zrejme neutiahlo, ale ako krátky falošný trailer dokáže pobaviť tým svojim šialeným, politicky nekorektným námetom. ()

RomeroIsGod

Vtipný, krvavý a sympaticky krátký. Osama jako ztělesnění zla, arciterorista a arcizombie. Já toho kluka žeru, nevzdá se ani po utopení amerikánama. ()

Kingjiri

Jako fake trailer na hororovou komedii to vypadá dost dobře. Otázka je, jak by byl tenhle námět zábavnej v celovečeráku, ale to už se (bohužel) nedovíme. Stejně tak se nedovíme, jak to teda dopadlo s tim zombie Bin Ladinem:) ()