Larryho, Curlyho a Moea ešte ako novorodencov vyhodili pred sirotincom z auta. Od tej chvíle sa až do dospelosti pretĺkajú životom pomocou šťuchancov, faciek a kopancov. Keď vyrastú, ich detský domov sa dostane do finančných problémov a hrozí, že ho zavrú. A tak sa traja kamaráti a neskutoční kazisveti ocitnú pred bláznivou úlohou – musia zachrániť svoj detský domov pred krachom. Pri tom sa však zapletú do sprisahania a dokonca aj vraždy! Dokážu títo nešikovia vôbec prežiť v modernom svete, zohnať potrebné peniaze a spasiť miesto, kde prežili detstvo? (TV JOJ)

galfaroth

Bláznivá komedie, která nebyla o sedmnáctiletých puberťácích, kteří se snaží sbalit holku svých snů, protože ještě neměli sex a přijdou si jako "staré panny". Ne, tenhle film je o groteskách a musím říct, že jsem si vzpomněl na dobu němého filmu a i na Lauera a Hardyho. Za nostalgii a za to, že jsem se opravdu místy i upřímně zasmál, dávám 3*. Jen nechápu, proč se nakonci ukázali ti dva naolejovaní "producenti" a zkazili mi celkový dojem?!? ()

pCCb

Podle mě docela povedená pocta posledním Mohykánům klasické grotesky. Pár scének mě rozchechtalo, což se mi zase tak často u podobných filmů nestává. ()