Ai em Saem

• Južná Kórea 아이 엠 샘 (viac)

Drama se soustředí na konflikty, které doprovázejí žáky a učitele střední školy. Škola připravuje děti na život a na střední poznávají první lásku, přátelství, zradu a někdy i šikanu. Jak v tomto světě uspěje plachý učitel Jang Yi San? (Pethushka)

Hachi707

I v té nehorší třídě jsou studenti, kteří jsou v něčem dobří a nakonec každý z nich dojde k nějakému cíli. V některých případech i k tomu nejméně očekávanému. Pokud se rádi díváte na pěkné Korejce, kteří charakterně usilují o srdce hlavní hrdinky, tak si tohle nepouštějte. Pokud jste student a máte strach, že neodmaturujete a nikdy z vás nic nebude, tak by na vás tento seriál mohl mít stejně povzbudivý účinek, jako na mě. I když to ze začátku vypadalo na katastrofu, teď když si to v hlavě promítám, jsem ráda, že jsem se do toho pustila. ()

Zelilu007

Roztomile přihlouplé až dětinské a já nevím co ještě. Nevím jestli je to tím, že je to průměrné, ale zase na druhou stranu opravdu dobrý herecký výkon učitele (Sama), který snad ani toho retarda nehrál :) Líbila se mi i Min Jung Park , TOP a učitelka. Ti byli opravdu skvěle roztomilí. Lee min Ho mno o tom ani nemluvím. Je dobrý vidět ho alespoň jednou opravdu uvolněného. Přes tu srandu a tak je to pořád jen průměr. Nikdy nepochopím jak někdo může milovat tarantuli. :)) ()

Moiraine

I když se to tváří jako školní seriál, tak vyloženě školních témat tam moc není. Takže Gokusen ani God of Study se tu nekoná. Je to čistá romantika s dost absurdními postavami. Ani manipulativní středoškolačka, ani třídní učitel, co sebou nechává mlátit ode zdi ke zdi, ani permanentně fňukající učitelka výtvarky na mě dojem neudělali. Z těch postav mi byl sympatický snad jenom doktor Ji a potom Moo Shin, který jako "cool silent type" je postava, na které se nadá nic zkazit (a to, že ho hraje TOP, je jenom plus). Kvůli jedné scéně z konce poslední epizody jsem i ráda, že jsem to zvládla dokoukat, ale bohužel, ta jedna scéna to celé nezachrání. Stejně jako těch pár dobrých okamžiků uprostřed seriálu nevyváží tu nudu, která je obklopuje. ()