Nekompromisní drama z drsného vězeňského prostředí je plné britských hereckých talentů a násilí. Toto je příběh o ztrátě, přežití, spasení a životě v britském vězení. (oficiálny text distribútora)

kulyk

Sonda. Všemožně -ologická. A až moc dlouhá. Ideální pro dny, kdy se vám skrze poruchu erekce, nebo podobné důvody sociální exkluze, chce přemítat nad nezmrdatelností chrousta, či karmickými křečemi všehomíra. V bezstarostný čas sledujte raději datla, jak po lesích fláká hlavou o strom. Pobavíte se více. ()

Fr

,,ŽÁDNÉ NÁHODY NEEXISTUJÍ, JACKU. JEN OSUD…“ /// Film z lapáku bez hollywoodskejch kudrlinek, bez sluníčka na dvorku, ale zato třeba s krví ve sprchách. Dalo by se říct, že TOHLE JE TA PRAVÁ VĚZNICE a v ní místy až komorní zpověď chlápka co zabil a ,,tajemnýho“ mladýho delikventa. Říkám si, že jen díky tomu syrovýmu prostředí asi víc čekat nemusím, ale vono to v závěrečným finále zvýší vobrátky, který přemění tenhle vězeňskej film v hustý lidský drama. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych, aby mě měli kluci víc rádi. 2.) Jsem mladý maso a jdu si sednout. 3.) Thx za titule ,,mark82“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

laik_60

fúúúú silný "väzeňský" filmček. Tá hnusná atmosféra čpela z každého bodu obrazovky od samého počiatku až do konca. Páni Lynch a Parkinson predviedli dobrú hereckú robotu. Priznávam, že ani jeden z doposiaľ videných filmov z tohto prostredia ma svojou atmosférou tak neoslovil ako tento film. Trocha ma nasr....dila oná "náhoda" ktorá viedla k tak prekvapivému záveru celej drámy. ()

misterz

Náhoda alebo osud? Ťažko povedať, v každom prípade však niekto s oboma hlavnými aktérmi rozohral krutú hru, ktorej nepríjemného vyústenia sa dočkáme na konci... V porovnaní s dánskym R (2010) myšlienkovo a pointovo bohatšie, čo sa týka zobrazenia väzenského života, bezútešnosti, krutosti a depresívnej atmosféry jasne víťazí zase R. Je na divákovi, čo preferuje. Ja Ghosted radím k výborným drámam z väzenského prostredia, avšak poznám aj lepšie. 80/100 ()

Morholt

Život ve vězení byl podán syrovým a krutým způsobem, tedy přesně tak, jak to je a jak jsem očekával. Fajn byli i herci v čele s Johnem Lynchem a přimlouval bych se za doplnění Neila Maskella, který tu k mému rozladění nedostal příliš prostoru. Co mi ale příliš nesedlo byla ta hlavní nit. Že si někdo vezme na starost nového kluka s čistě nezištných důvodů, to beru. Basa je sice džungle, ale i v ní občas žijí lidé. Ale to odhalení zápletky mi příliš nesedlo. Nemyslím si, že by systém něco podobného dopustil a nedokázal jsem před tím zavřít oči. Celkově dobrý dojem mi to trochu pokazilo, ale ani to nebrání tomu, abych Ghosted hodnotil nadprůměrně. 70% ()

• Pracovným označením filmu bol názov Ghost. (MikaelSVK)