Obsahy(1)
Vyvrcholení epické válečné trilogie Nikity Michalkova. přemoci nepřítele za každou cenu – i kdyby přitom jeho země měla vykrvácet. Hon na bývalého velitele divize a hrdinu Kotova zavede Mityu, plukovníka tajné služby, do Citadely - nedobytné německé pevnosti na ruském území, při jejímž obléhání již padly tisíce ruských vojáků... (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Alexandr Sťopin
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Zajatci hmly (2005)
Ruská archa (2002)
Oleg Žilin
Najlepšie filmy:
Tři mušketýři (2013)
My iz buduščego 2 (2010)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Olga Kalmykova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Pitěr FM (2006)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Vladimir Jermilov
Najlepšie filmy:
Bratr (1997)
Čekist (1992)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Jurij Zajcev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Svoji (2004)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Gadkie lebedi (2006)
Alexej Ušakov
Najlepšie filmy:
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Sergej Stěpančenko
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Uvnitř kruhu (1991)
Tobol (2019)
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina (1993)
Maxim Zykov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Zpátky na frontě (2008)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Jurij Oskin
Najlepšie filmy:
Sobačje serdce (1988) (TV film)
Svoji (2004)
Smútok pre rytiera (1967)
Nikolaj Belin
Najlepšie filmy:
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Artur Charitoněnko
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Ruské impérium: Začátek 3. (2003)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Zachránit Leningrad (2019)
Sergej Sobolev
Najlepšie filmy:
Nirvána (2008)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Zachránit Leningrad (2019)
Vadim Frančuk
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Zpátky na frontě (2008)
Nirvána (2008)
Vladimir Rozygrajev
Najlepšie filmy:
Já (2009)
Je ťažké byť bohom (2013)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Oleg Kamenščikov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Hlupák (2014)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Sběratel (2007)
Anton Babičev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Žila-byla odna baba (2011)
Děvjatajev (2021)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Anatolij Gorin
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Bratr (1997)
Zajatci hmly (2005)
Kapitánská dcerka (2000)
Jurij Golubev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Dlhaňa (2019)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Panfilovci - 28 hrdinov (2016)
Pavel Janutš
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Ruská archa (2002)
Ruské impérium: Začátek 3. (2003)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Viktor Chozjainov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Čekist (1992)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Operacija 'S Novym godom' (1996) (TV film)