Všechny krásy světa

Krátkometrážny
Česko, 2011, 12 min

Celý film

Tom_Lachtan

Nejspíš trochu chápu, co tím autoři chtěli říct, jenže jim to moc nejde, vtipná stránka věci nefunguje a zbytečně natahovaný hovor o "super klucích z FAMU" je spíš trapný, než něco jiného,taky pointa je tak nějak neskutečně pitomá (a to říkám s plným vědomím toho, že v jiných pasážích tvůrci trapnost tvořili zcela záměrně, tady nejspíš ne a pokud ano, tak to nefunguje moc dobře). Zadnice jsou sice fajn námět pro vytvoření závěru, ale rozhodně nejsou ona dívčí pozadí tak zajímavá, aby se výsledný film vyhoupl z průměru někam jinam (přičemž průměr zajišťuje povedená řemeslná stránka). ()

R.Drson

Předem avizuji, že mé vnímání filmu je značně zkresleno (z pohledu člověka, který fotografuje a zajímá se o fotografii, mě ten film trochu uráží). Ale k věci. Některé chyby studentského filmu se stále nepodařilo eliminovat, jako například kamera či herecké výkony (i když je tu posun k civilnímu pojetí, tak je tu stále přítomná jistá teatralita). Zdá se mi, že by snímku stačila možná i poloviční stopáž, než došlo k závěrečné pointě uchvátila mě věta: ,,Mám novej projekt: film o ničem." Bál jsem, že tomu tak skutečně bude. Pokud měl film poukázat na snobismus některých ,,umělců," tak s tím souhlasím, ale příště bych však volil trochu sofistikovanější způsob. ()