V roce 1977 se frustrovaný vyjednavač FBI Holden Ford dává dohromady s tajným agentem Billem Tenchem a začne studovat novou třídu vrahů. (Netflix)

PaTeXx

Pilot skutečně nijak osvěžující nebyl, ale potenciál ke zlepšení je obrovský. Chemie mezi hlavními aktéry by mohla být jedním z hlavních aspektů úspěchu a možná proto je první epka špatně hodnocená (vzhledem k tomu, že se ti dva setkali až v pozdější fázi). Dneska je to za mě neutrál, ale pozitivní hodnocení mě stopro nemine. ()

Cesarea

Šmarjá tohle měl být pilot, který mě naláká sledovat tenhle seriál? Byla to neskutečná NUDA, hlavní hrdina totálně nesympatický slizoun, jeden z učitelů výstižně nazve Dobroser :-), konverzace mezi postavami tragická a nesmyslné ukázky upocené kopulace s podivnou přítelkyní to asi měly vylepšit... Ztráta času... ()

hafak odpad!

Kecy, kecy, kecy! První díl měl pocitově 2 a půl hodiny, dále se nenechám týrat! A ty postelové dialogy byly jak mezi mentálama! Bylo by zajímavé celkové hodnocení, kdyby nikdo nevěděl, že za tím stojí Fincher! 😒 ()