T is for Toilet

Krátkometrážny / Animovaný / Horor / Thriller
Veľká Británia, 2011, 4 min

Réžia:

Lee Hardcastle

Malého chlapce se jeho rodiče pokoušejí odnaučit chodit na nočník. Používání klasické toalety se ale podobá noční můře, i když v jistém smyslu rodičům nakonec opravdu usnadní práci. (DaUr)

Arkanoid

„It‘s show time!“ Príchodzí otec s hláškou sa javí opitý a už to robí napínavú atmosféru rozhýbanej plastelíny kultovou. A tých hlášok ešte pár je. Transformácia plastelíny do hrozivej potvory je výborná, rovnako ako aj obsahová stránka zahrávania sa s divákom a neskôr krutý, čierny humor v závere. „Call the plumber now... It‘s an emergency!“ ()

HonzyR

No ty kráááso, to jsem byl po dlouhé době překvapený. Animovaným hororům se snažím vyhýbat, tady mě ovšem zlákalo velmi vysoké hodnocení a skutečně krátká stopáž. Tak proč neobětovat 4 minuty? Po první minutě jsem myslel, že dám 2 hvězdičky a to za skvělé zpracování (přece jenom s tím musela být patlačka). Ale ten konec je opravdu jeden velký paradox, který mě přesvědčil o mnohem vyšším hodnocení! To se moc často nevidí. Úderné, brutální, reálné a pro mě zaroveň naprosto nepředstavitelné. Myslím, že jeho rodiče dlouho neusnou :) __80%__ ()

Abiosis

*C IS FOR CLAY* Na animáciu si treba zvyknúť a potom sa už mínusy hľadajú ťažšie. V momente spustenia filmu som neočakával tento žáner, a o to viac ma teda výsledok potešil, keďže horory obľubujem. Zaostalo pôsobiace dieťatko, s kolennými kĺbmi až niekde v dolnej štvrtine nôh, je vydarenou postavičkou a tým, okolo ktorého sa dej krátkeho filmu točí. Čo sa týka mamičky, pamätám si len záber na jej dekolt a otecko má značne nesympatický hlas a prízvuk, a ten ma značne iritoval. On je teda akýmsi negatívom, avšak natoľko zanedbateľným, že nedokáže pokaziť môj celkový dojem z filmu. Verdikt v 1 vete: Kto sa smeje naposledy, ten plače nad rozliatym mliekom. 08.02.12 ()

ABLABLABLA odpad!

No tak to pardon, ale tohle fakt ne. Neříkám, že myšlenka to není zajímavá, ale u toho to mělo zůstat - uvězněné v něčí hlavě. Proboha, proč by tohle chtěl někdo natočit? Takový hnus morbidní a ještě k tomu použijí dětmi oblíbenou plastelínu... fuj. Už teď jsem se v noci někdy bála chodit na záchod... vzláště po temné chodbě, kdy vidíte kukátko domovních dveří... nyní to bude nemožné :D Snad kdybych se dokázala vyžívat v těchhle hororových blbůstkách, tak by se mi to líbilo a neváhala bych se 4*, originální to je, hlavně vtipné je, jak je otcovi úplně u prdele, že před synem mluví jak dlaždič. Ale já se v hororových blbůstkách nevyžívám, takže dávám odpad hodný záchodu. ()

easaque

pokud tohle je jeden z nejlepších kraťasů z ABCs of Death, tak pro mě není důvod se dívat na celý. I když to není tak špatné, tak mě to nechytlo a ani ta animace mě nezaujala. Pokud Vás neodradím, tak se připravte drsný černý humor a kbelíky plastelinové krve a vnitřností ... dobrou chuť! [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()