Neváhaj a zavolaj

• Česko Neváhej a zavolej… (viac)

Prehnane ambiciózna Lauren (Anne Miller) zostala sama po tom, čo ju opustil priateľ. Slobodomyseľná Katie (Ari Graynor) sa zatiaľ pomaly lúči s bytom svojich snov, pretože márne hľadá spolubývajúcu. Hoci obe dievčatá na prvý pohľad nemajú nič spoločné, zo zištných dôvodov sa k sebe nasťahujú. Keď Lauren zistí, že Katie pracuje ako operátorka erotickej linky, uvidí v tom dobrú príležitosť, ako zarobiť peniaze. Vo chvíli, keď ich partnerstvo začne prinášať prvý zisk, sa ale ocitajú pred nečakanou skúškou... (TV Markíza)

Number01

Od začiatku na mňa táto komédia pôsobila príliš lacno. Predvídateľný scenár, nekreatívny a nudný dej, ktorý obohacovali iba občas vtipné sexuálne telefonáty. Ale obe sú krásne ženy, preto som sa na to zvládol dodívať až do konca, čo považujem za svoj osobný úspech :). ()

ArchAngel_

Nenáročné, jednoduché, vtipně ulítlé a skoro ze života. A dvě příjemné herečky k tomu. Klidně to mohlo být i delší. Relax podívaná, která pobaví - více takových filmů. ()

zonoro

Moc fajn a příjemná (nenáročná) komedie. Pár momentů se mi tam sice nelíbílo, bylo to až moc přitažené za vlasy, ale jinak, perfekt oddychovka. ()