Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

pravda1

Priemerný film ktorý sa ani nedá nazvať komédiou pretože jediná zábavná postavička tam bola tá tučnučká pomocnica v obchode inak keďže som otec tak samé trápne klišé a typické kecy z amerických akože romantických filmov aj keď jedna pravda v tom bola ktorá platí aj u mňa .....svoje deti milujem nadovšetko na svete to je to jediné čo tu po mne zostane..... ()

cmeldova

Abych navázalana předchozí komentáře. Tato komedie opravdu není žádný trhák a není to film, který bych musela vidět dvakrát. Nicméně se mi film líbil. Film už podle názvu napovídá, že není přímo o dětech. Je to právě o době těhotenství o různých problémech, různých párů. Samozřejmě bych předem upozornila, že film nebude pro muže, protože snad jen žena, která si toto období prožila se do filmu dokáže vcítit a dokáže se pousmát nad některými scénami. Ten kdo si to nezažil může říct, že je to kravina. Každý si těhotenstí představuje jinak. Někdo jej idealizuje, někdo z něj má panickou hrůzu. Ale film opravdu poukazuje na to, jak to okolo těhotenství i dětí chodí. Není sice natočen pro širokou veřejnost, protože spousta lidí nepochopí, ale mi se opravdu toto téma líbí...i když, jak někdo poukazuje na obsazení, Jenifer Lopez opravdu nemusím. ()

Morrigen

Hodně dlouho jsem zvažovala, co si o tomhle filmu vlastně myslím. Je to spíš bezduchá "nekomedie", nebo drama na více frontách? Sice mě trošku minul trend nacpat do filmu co nejvíc příběhů, které jsou sice úplně odlišné, ale mají něco společného, nicméně v tomhle snímku to na mě kupodivu fungovalo. A proto jsem se rozhodla nehodnotit film jako nepříliš povedenou komedii, ale jako snímek ze života porovnávající různorodost nastávajících maminek a jejich vnímání onoho požehnaného stavu. ()

Regeindy

Jako oddechovka to není špatné, pár dobrých nápadů i vtipů tam je a zasměje se hlavně ten kdo si porodem (či už svým, nebo partnerčiným) prošel. Pravdou, ale je, že se tam těch fórků dalo nasázet daleko víc. Lopézka na 43 let stále kočka, Elizabeth Banks a Denis Quaid jako vždy výborní, ani jeden to ale nevytrhl z mé kategorie filmů na jedno použití. ()

yrik

Až se sám divím, že tomu dávám 3 hvězdy, ale některé džouky byly fakt dobrý, ale je možné, že jsem teď trochu citové rozhozený, když očekávám taky dcérku... ()

borboleta

Jendu hvězdu dávám jenom díky linii s Annou Kendrick, bez ní by to bylo úplně marný. Je to pestrobarevná vata na zabití času, která vás odradí nejen od jakýchkoliv akcí potenciálně vedoucích k plození potomků, ale i od smíchu, což je u komedie mírně kontraproduktivní. ()

Helisek2

Je to sice blbina, ale já se u toho zasmála :-) hlavně ten malý Jackson, neměl chybu :-D Řekla bych, že pro nastávající maminky, je to dost dobrý film. Ukazuje se tam, že každá těhule to těhotenství prožívá jinak, a každý porod je jiný. Ve většině filmů všechny těhulě trpí nevolnostmi,prdí a cvrnkají do kalhotek..Nějaké procento určitě, ale ve filmech se to tak prezentuje. V tomhle 1 ze 3. Za mě to je lepší *** ()

vendy1993

Filmů, kde hraje hodně známých hereckých hvězd je poměrně dost. Mě osobně zaujalo hlavně to, s jakým humorem byl tento snímek natočet. U komedií tohoto tipu mám ráda ten odvázaný humor, co se prolíná celým dějem, ale zároveň se najdou i chvilky, kdy člověk musí vytáhnout kapesník. Ze začátku jsem se trochu obávala o Cameron Diaz, která není zrovna mateřský tip, ale překvapilo mě, jak se do své postavy nastávající maminky vtělila a byla velice přirozená. Ale největším lákadlem jsou podle mého názoru scény s tatínky. Parta tatínků si pomáhá ve svých někdy až bizardních situacích a to je na tomto filmu, myslím si, nejlepší. **** ()

Krastom

Vcelku ptákovina. Čistě odreagovačka. Nevím co víc bych k tomu řekl. Tohle je typický film, na který člověk po zkouknutí zapomene. ()

bubakkk

Známý herci,hodně příběhů které se spolu proplétají.. Něco jako Šťastný Nový Rok. Zajímavý a podle mě i dobrý film. ()

Maza2222

Celkem slušná komedie. Ale nevím,jestli po dokoukání této komedie jsem po zhlédnutí filmu na 100% OK :D. Dennis Quiad mě překvapil.. hrál Suprově. Ale Jeff Chase... nesnášel jsem každou scénu, ve které hrál. Možná jsem to trochu nepochopil, ale i tak je to docela slušné. Ale i přesto, že to má u mě 90%, tak to stačí na jedno zkouknutí. ()

macherano

Najmenej ma bavila liz a najviac anna a jlo snazili sa dat kazdej vela priestoru ale vela fajn bab ale chyba tomu stava vela znamych este nerobi kvalitu. Skoda ze jlo mala len adoptovane a anna ani to...az ku koncu to trocha ukazalo ako sa mal film uberat celu dobu ako romanticka kom3dia nie len ako film ()

drkaldj

Na ploše 110 minut a s tolika známými herci. Není to komedie, není to ani o tom co říká český nebo originální anglický název. Nevím jak je zpracovaná kniha ale film je za mě celkem předvídatelný, už i proto že se toho vlastně moc neděje. A navíc ty neuvěřitelné náhody a scénáristické zkratky které přímo bijí do očí (určitě by všechny měly porod úplně stejný den, hodinu a pomalu na minuty přesně). Toto je jen předlouhá přehlídka známých nebo kdysi známých herců co si spolu tak nějak nezáživně povídají. ()

AnkaF

Tohle je film o rodičích a pro rodiče. Pokud nemáte malé děti nebo je neplánujete, může to být pro vás ztráta času. Ale pokud děti máte, určitě se v některých scénách najdete a pobavíte se. Film těží z hvězdného obsazení a z dobře odkoukanych scén z těhotenských/rodičovských kurzů. Ctí žánr romantické komedie a na nic jiného si nehraje, ale přesto se tu najde opatrný a učesaný přesah k vážnějším situacím, i když všechno nakonec skončí happyendem. Za mně dobrá práce! ()