Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

agabrucha

Asi za to můžou momentální hormony, ale... Mi ten konec přišel jako děsnej doják a snad poprvé v životě si dovedu představit, že bych měla dítě. Ale jak říkám, beztak jsou za tím hormony a kdybych se na to koukala za týden, tak řeknu, že větší srajdu jsem v posledním půl roce neviděla. Jakože takový krásný americký klišé, to se jen tak nevidí. ()

CheeseFigure

Mám rád keď je viacej dejových liniek, ktoré sa občas sem-tam pretnú a nakoniec všetky (alebo aspoň drvivá väčšina) vyvrcholia v jednej scéne naraz. Plus tu máme humor (však je to komédia, tak by bolo dosť zlé, keby humor chýbal) a, aby sa nepovedalo, dramatický okamih. ()

KapitanKuraz

Ked napchate kopu pismeniek, co tvoria mena kazdemu zname, date "tutotento" nazov a poserete to!?, az takto, sup do radu podpriemeru. PS ani odpad nedam, fuj. ()

myllis

Myslím, že filmaři v USA udělali někde chybu, neříkám, že to byl špatný film to rozhodně ne, líbilo se mi herecké prosazení a hlavně jsem očekával více chlapů s kočárkama jako běžel sountrack, ale jinak film u kterýho se každý zasměje. Dokonce i v kině jsem slyšel jak někdo brečí a dost lidí projevilo i emoce.. ()

Gab.souczech

Další film s variací na téma love actually. Nicméně z filmů podobného typu to byl jeden z lepších. Rozhodně si ho ovšem nebudete za týden pamatovat. Bylo tam několik vtipných momentů a několik bolestivých. Nejlepší výkon byl asi Chrise Rocka, který mě u filmu udržel a potom Elizabeth Banks, která měla velkou výhodu v tom, že dostala nejlepší postavu z filmu (jinými slovy realita těhotenství). Nemyslím, že je potřeba vidět to v kině, je to takový odpolední sobotní film. Prostě neurazí, ale ani neoslní ()

Michalinkaa

No ..to, že jsme byli v kině samy dva lidi asi už o něčem svědčí. Chvilkama jsem se nudila, chvilkama mě to zase i docela bavilo. Hlavně teda pánské rozhovory v parku. Cameron Diaz byla v tomhle snímku tak nějak divná a hysterická, Deckerová zase hrála svojí pipka roli, jedinej kdo se mi celkem libil byla JLo. Celej ten film je takovej celej nic moc, o ničem, věci, který se tam celou dobu řešej..co?..mluvit skoro celej film o obřízce a zjistit že to bude holka? Jednou fajn, podruhý už bych se na to asi nekoukla. ()

willik256

ačkoliv hvězdně obsazenej film, tak je fakt, že žádná bomba to neni, ale na pohodovej večer se hodí skvěle... zasmějete se, slabší povahy si možná i pláknou a dá se koukat až do konce... ()

akiro

zrovna na to s manželkou koukáme a píšu tento koment. Proč ho píšu teď? Protože se nudím. Páry se na obrazovce střídají rychle jako reklamní spoty a jediná věc posouvající film dopředu je přetáčení na přehrvači. To je bohužel nefunkční z důvodu přítomnosti manželky, které se takové typy líbí. Ta jedna hvězda je Elizabeth Banks. ()

Montmorency

Šikovně propletené příběhy těhotných a jejich protějšků.....Docela vtipné scény s E.Banks a její asistentkou, pohodovej alfa samec D.Quaid a skupinka tatíků vzhlížejících k ultra mega-sexy-cool-bezdětnému Denisovi (či jak se vlastně jmenoval:-).... Nóó a jako protipól je tady afektovaná C.Diaz (která by si snad opravdu měla pořídit děti a na herectví se vykašlat) a A.Kendrick, jejíž příběh sem jaksi moc nezapadal.......PS: Vítězná 3* putuje za sexy R.Santora :-)) ()

perteus

Namlsaný upoutávkami, čekal jsem úžasnou komedii o tom, jak mít dítě a nezbláznit se. Respektivě, jak se celým tím procesem probojovat. No a výsledek je opravdu trisktní. Mě tento film zklamal. Páry: 1) Ona má obchůdek pro děti on má tátu, co si vzal mladou ženu. Spousta rádoby vtipných věcí by měla vyplývat z toho, jak syn a otec mezi sebou soupeří. Táta ovšem vítězí na celé čáře. Víc peněz, dokonce čeká s mladou manželkou dvojčata. On je frustrovanej a odnáší to i jeho manželka. Zde by mělo být asi zábavně ukázáno, že jedna žena tím vším projde v pohodě a druhá trpí. Zatím co mladá holčina čeká dvojčata a má malé bříško. Hlavní hrdinka čeká jedno dítě, zato má břicho jak buben a trpí.... No díky jedné scéně tento film dostal hvězdičky 3 a ne jen dvě. 2) Ona fotografka a nemůže mít dítě. Chce adopci malého černouška. On ještě na dítě není. A tak začne chodit do klubu otců, co by mu s tím mohli pomoci. KODEX nadevše. Hm tohle fakt vtipný nebylo. KODEX? No udělejte si názor sami. 3) Úspěšná fitness trenerka, úspěšný tanečník. Hmmm tento pár je tak trošku na druhé koleji, ale ukazuje spíše, jak žena usilovně pracuje i když je těhotná a pak s tím má drobné problémy. Jinak nuda. 4) Tento pár je tu tak nějak aby se neřeklo? Ne ukazuje tu smutnější stránku. Náhodny sex. Těhotenství, potrat, hledání cesty k sobě. Nakonec to HappyEND je. Celkově vzato je film spíše Vážný, nudný a jen občas se objeví nějaké zajímavé momenty. Jestli je taková i kniha nevím nečetl jsem Jo oni to totiž natočili podle velmi slavné a úspěšné knihy. ()

Carolka

Tak tohle se opravdu nepovedlo! Byla to jedna dlouhá nuda. Stále jsem doufala a čekala, kdy se začnu bavit, ale bohužel...Škoda, protože herecké obsazení bylo výborné a takhle to zmařit! Asi jsem od toho čekala víc.... ()

p.hubicka

Zase komedie, která je spíš pro ženy, holky, nastávající maminky nebo už maminky s dětma. I když můj muž se taky párkrát solidně zachechtal :) "Nevíš co je to láska, dokud někomu neotřeš zadek!" to pochopí opravdu jen rodiče :) Já se bavila v jedné postavě sem se dokonce poznala :D určitě si to pustím ještě jednou :) ()

mazlik85

Dobré herecké obsazení-mám ráda Jennifer Lopez,Cameron Diaz... ale celkově mě tento film moc nezaujal. A to že je to komedie to mi teda opravdu nepřipadalo! Ale jako antikoncepce tento film trochu funguje :-) ()

misiacik

UFF, teda toľko celebrít naraz tehotných a je z toho takáto ohavnosť? Jediná hviezda za Chrisa ktorý hláškuje a zo jednu dve PRAVDY SVATÉ vysloví. Cameron tu vyzerá ako odnož Madonny a teda týmto jej sexepíl úplne klesol na absolútnu nulu. Granulujem. ()

killerko13

Pre mňa nezadaného bez záväzkov je tento film veľkou záhadou. Treba sa na to pozerať z viacerých pohľadov. Pre mňa záhada, pre začínajúcich rodičov výstraha a pre rodiny s deťmi zábava z prežitého. Možno keď budem starší a "ostrieľanejší" vo všetkých ohľadoch si to pozriem ešte raz a bude ma to aj baviť. Ešte dodám, že C. Diaz má podla mňa na viac ako na takéto filmy. ()

JerryPilsen

Veskrze průměrná komedie,která může urazit jen omezence.Striktně se držíc tématu se děj scvrkává na nevolnosti a zvracení.Herecké výkony ale drží vše nad vodou,takže je to koukatelné a pěkně to plyne.Celkově to působí spíš jako osvěta,ale má to i další roměr. ()

kate1616

Film 50/50. Ani nie dobrý ani žiadny odpad. Kedže som matkou dvoch detí musím uznať že tie tehotné ženy dosť dobre zahrali porodne bolesti a tak sa to odzrkadluje od reality. Pretože tento film realitu perfektne vystihol. aspon to platí u tehuliek ale u oteckov velmi nie. Bolo by to až príliž rozprávkove že by každú sobotu otecko brával detičky do parku na prechádzku. A film mal jednu chyybičku. Žena ktorá čaká dvojičky a mala tak malé brucho a kontrakcie žiadne? Len si kýchne a babo je vonku? Tomu sa mi akosi nechce veriť. Táto pasáž filmu bola pre mna rozprávka. ale Inakšie taký priemer. Tak preto 3 hviezdičky. Viac nemôžem dať. ()