Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

LencaN

Mně se to líbilo. Klasická romantická komedie dnešní doby. A to nemyslím nijak urážlivě. Prostě to tak je. A já u toho dokážu vypnout. Je to zábavné, místy dojemné, místy lehce trapné, ale budiž, však o nic nejde. Takový film má bavit a ne hlubokomyslně uvažovat o povaze lidského života a vůbec o zázraku stvoření. To asi koukněte na úplně jiné filmy a dokumenty. Tohle má pobavit. Což se u mě podařilo. Sympatické herecké obsazení, sem tam nějaká ztřeštěná dvojice v očekávání. Anna Kendrick je moje oblíbenkyně a tady si vysloužila tu herecky nejobtížnější roli, což zvládla bravurně. Film vykreslil těhotenství ve zkratce - každý ho prožívá jinak. Ať už to vyjde na poprvé nebo se nedaří otěhotnět a když už, tak buď je to pro ženu utrpení celou dobu nebo naopak o tom skoro ani neví. No sranda. Nechci nijak zlehčovat těhotenství, ke kterému mám velikou úctu, ale tenhle film na to kouká z nadhledu a snaží se lidi naladit na pozitivní notu. ()

aky111

Povedená komedie, spíše tedy pro teenagry. Já na tomto filmu byla s kamarádkou a královsky jsme se bavily! Nejvíce snad při "kráčení pyšných tatínků ulicí". Odpočinková romantická americká komedie. Byla podle mých představ, po náročném dni velice osvěžující! ()

A.lis

A víte co? Mně se to docela líbilo. Tenhle film neaspiruje na žádný hlubokomyslný příběh, nemá odtajnit záhadu rodičovství. Jeho český překlad sedí naprosto dokonale - jak porodit a nezbláznit se. A že Cameron hysterčí? Minimálně při tom porodu na to měla plné právo. Kdyby tvůrci vynechaly ty rádoby hlubokomyslné pasáže a zůstali jen u jedné (potratu Kendrick), byla by i čtvrtá hvězda. ()

Mark1983

Čekal jsem komedii,ale bylo to spíš většinou drama a jinak jsem se moc nebavil,takže pro mě je to film spíše na jedno kouknutí. ()

vlk++

Anna Kendrick (můj nový objev) + romantická komedie (pro naše drahé polovičky), dva důvody, proč jsme koukali navzdory hodnocení ;) Zhruba po deseti minutách to vypadá, že každá další ženská, která se objeví na scéně bude těhotná :) Nakonec spousta známých tváří a dobře zahraných rolí, mně se líbil klub tatínků ;), dávám lepší 3*, abych to trochu vytáhnul. ()

camomilla

Tehotna nejsem, presto me film vazne prijemne pobavil a nejednou rozesmal ("Je jako kouzelnej tehotenskej jednorozec"). Nerozumim nizkemu hodnoceni teto prijemne komedie, a proto me 3,5 hvezdicky zaokrouhluji nahoru. ()

sparrow1

Dlouho jsem váhal jestli si tenhle film pustit zdejší komentáře mě spolehlivě odrazovali.Nakonec jsem film zhlédl a udělal jsem dobře.Příjemná komedie o těhotenství a teseni se na potomka pro me jako tátu dvou prcku stále aktuální.Ani chvilku jsem se nenudil a všem rodičům doporučuji. Ale chapu ze pro spoustu zdejších uhrovitych intosu to musí být nekonečna nuda ale pro takové diváky ten film fakt není. ()

montel

Příběh filmu přibližuje pět párů, které všechny očekávají přírustek do rodiny. Televizní fitness hvězdu Jules (Cameron Diaz) zjišťuje, že být workoholička v těhotenství, není zrovna dobrý nápad. Dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) začíná příliš hysterčit a tak to s ní její manžel nemá jednoduché. Ten navíc trpí tím, že se jeho otec rozhodl být znovu otcem i na stará kolena navíc s mnohem mladší přítelkyní. Rosie (Anna Kednrick) zase otěhotní ihned po první rande a její vztah s novým přítelem prochází mnoha úskalími. To fotografka Holy (Jennifer Lopez) nemůže otěhotnět vůbec a tak se svým partnerem rozhodne dítě adoptovat. Přes všechny strasti a slasti, spějou všichni ke zdárnému konci...Pět sympatických párů v příběhu, který jistě do kin nalákal spoustu těhotných párů. Bohužel ale také téměř dvě hodiny nudy, které trošičku zachrání poslední dvacetiminutovka, ale to bohužel na celovečerní film nemůže stačit. 35% ()

romanz123

Zajímavé, má to tu relativně slušné procentní hodnocení (51%), ale komentáře většinou asi psali lidi, co se jim to moc nelíbilo, aspoň co jsem tak zběžně proletěl. Podle mě je to docela dobrý film, sice se občas nevyhne nějakým těm klišé, ale pobavilo mě to a docela často jsem se zasmál nebo aspoň pousmál, což se u mě ani zdaleka nepodaří vyvolat každé "komedii". Váhal bych mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, vzhledem k tomu, že je to tu podle mě podhodnocené, přikláním se ke čtyřem. ()

zero_zelo

mno, zas tak debilní to nebylo, ale musím smutně konstatovat, že pokud se během hormonálních změn biologických hodin opravdu všechny změníme v naprostý hysterický nesoudný p***i, tak pak si asi pořídim radši psa. nebo playstation ()

Ginnidlo

Tatíkové pobavili:-) Různé situace na "konci" se mi líbili, herci ušli...prostě od romanťárny jsem dostala přesně to co jsem očekávala. Nenáročná zábava.. ()

Pythonator

Očekávání dítěte pětkrát jinak. Sranda to byla, to jo. Alespoň občas. Ale proč to mělo 110 minut, to opravdu nechápu. Sestříhat to na 80, byla by to skvělá originální komedie. Dennis Quaid a jeho mladá stará mě opravdu dostávali. Její těhotenství je splněný sen každé ženy. Má drahá sledovala tento film během těhotenství a moc ji to teda celkově nepovzbudilo. Zajímavé je, že ze všech hereček ve filmu je Jennifer Lopez nejstarší a přitom vypadá mladší a přitažlivější než ten zbytek. Teda hlavně než sešlá Cameron Diaz. Ten kouzelný fet, co JLo bere, by měla mít doma každá žena. ()

medveed

Pohodová komedie s různými úhly pohledu na těhotenství a porody. Pobaví se zejména rodiče, kteří sami vychovávají děti a v některých scénách se pravděpodobně uvidí :-) 65% ()