Posledním krokem americké vlády v boji s kriminalitou a terorismem je vysílání signálu, který znemožňuje vědomé páchání trestných činů. Kariérní kriminálník Graham Bricke (Édgar Ramírez), který zatím velké štěstí neměl, se spojí se synem známého gangstera Kevinem Cashem (Michael Pit) a s hackerkou na černém trhu Shelby Dupree (Anna Brewster). Společně podniknou loupež století a zároveň poslední zločin v dějinách Ameriky před vypnutím signálu. (Netflix)

choze

Jakási snaha o zábavný heist tam je (námět, postava Michaela Pitta, pár scén a hlášek), ale je pohřbená neuvěřitelně přepálenou stopáží. Děj se strašlivě vleče a trvá věčnost než dostaneme nějakou akci, která je naprosto nezajímavá. Být to o půlku (!) kratší, mohla to být aspoň průměrná kriminálka. Tohle je umořující. ()

Hapretor

otřesný, debilní, nudný film ... nic nedává smysl, jednotlivé postavy ani nevím, proč tam byly...divně zahrané...některé úplně zbytečné...děj o ničem...akce nulová...jedna * jen z lítosti nad ztraceným časem a za Michaela Pitta ... ten sice hrál debilní postavu ale aspoň se snažil vyždímat nějaké charisma ... ()

MrHlad odpad!

Skupina zločinců se pokouší ukrást miliardu dolarů před tím, než v USA zavedou systém, který s pomocí speciálního signálu zabrání lidem porušovat zákon. Jenže ti zločinci jsou banda nezajímavých kašparů, režisér Olivier Megaton šetří s akcí, vtipem i napětím a všechno sází na nudné hrdiny a rádoby cool stylizaci a celé to má dvě a půl hodiny. Nekoukejte na to. Kdyby byl svět spravedlivý, vznikl by tenhle film v Rumunsku, hrál by v něm Michael Dudikoff a nejspíš by ho nikdo neviděl. ()

Jaro.Krafcik

Novinka na netflixe ale tak slabá že až. Pár dobrých momentov tam bolo, ako nápad a a vykrádanie. Niektoré prestrelky. Ale inak herci a ta prehnaná dĺžka pri ktorej by zaspal asi každý. Ešte k tomu chýbal opäť dabing. Aspoň za pesničku na konci, Personal Jesus od Depeche Mode sa to oplatí ako tak dopozerať. Ale inak poriadna nuda a ako celok slabota. 2* ()

Malarkey

To, že je Megaton debil, jsme si potvrdili už z jeho předchozích filmů. Je tak tedy pro mě záhadou, proč ho Netflix nechal natočit snad nejdelší béčkovej akčňák v dějinách filmů. Nemá to hlavu, ani patu. Všichni jsou tady odporní až na půdu a jedinej plus má film ve výběru hudby, což dokazuje, že Megaton nemůže bejt úplně debilní, protože takovou muziku by debil do filmu nepoužil. Dlouho jsem totiž neslyšel trip-hop a když už nic jiného, tak jsem si alespoň poslechl pár legendárních věcí. ()

• Během milostné scény v restauraci hraje píseň „I Wanna Be Your Dog“ z roku 1969 od americké rockové kapely The Stooges. (rublik05)
  • Při závěrečných titulcích hraje skladba „Personal Jesus“ od britské hudební skupiny Depeche Mode. Skladba byla vydána jako první singl z alba „Violator“ dne 29. 8. 1989. (rublik05)