Neúspěšný spisovatel se vrací do vesnice v Galicii, ve které vyrostl. Má zde převzít cenu, ovšem brzy přijde na to, že skutečný důvod, proč ho pozvali je, že má skoncovat se starou kletbou, jež sužuje obec posledních sto let. (oficiálny text distribútora)

Cervenak

Takmer za štyri. Španieli vedia nielen strašiť, ale aj baviť. Humor je taký "sedlácky", ale veľmi roztomilý. Zhruba od polovice (geniálna scéna s prstom) už je to len nálož krvavých gagov. Navyše to v istých chvíľach dokáže zvážnieť a byť naozaj strašidelné, alebo sa vytasiť s funkčnou ľakačkou. A príbeh dáva zmysel. Takmer. :) ()

kaylin

Španělský film „Hra vlkodlaků“ vás rozhodně neurazí. Je to dobře zvládnutá komedie, která nemá moc originální děj, ale v tomhle případě to vůbec nevadí, protože jde primárně o to, abyste se bavili. A myslím, že při sledování filmu se bavit budete. Možná se nebudete popadat za břicho, jak je to zábavné, ale je to takové příjemně plynoucí s tím, že dostanete to, co čekáte a možná ještě něco navíc. ()

Bloody13

Ale jo, bavil jsem se slušně. Hororů s takhle příjemným lookem jak ze staré Naschyho školy je málo, obzvlášť s vlkodlaky. A vůbec tentokrát nevadí, že jeho žilami prostupuje silně komediální příchuť. Navíc skoro žádný digitál, jen poctivé masky, což se dneska prostě musí ocenit. Toprovi díky za titulky (i když brutálně rychlý). ()

Fr

,,DNES, PROSTŘEDNICTVÍM NAŠEHO PÁNA, BUDE KLETBA, KTERÁ VESNICI TÍŽÍ JIŽ STO LET, KONEČNĚ SKONČENA....“ /// Pisálek Tomás se rozhodl hledat inspiraci v minulosti. Návrat ke kořenům, do vesnice, kde se evoluce nijak neprojevila…. Vodlechčenej filmeček ve kterým nejde o efektní efekty, ale snaží se vyloudit úsměv a snad i trochu strachu. A na to, že se vlastně jedná vo píčovinu, je to i solidní filmařina (serte na to, že vlkodlaci přišli z nějaký starý Planety opic). Potěší slušný vtipný 2-3 momenty, 2 lekačky, tak nějak celkově pobaví, ale KATARZE se nekoná. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu zjistit, co mě Estevez o Camino de Santiago zatajil. 2.) Kámoš ujíždí na ovečkách (má obrázky, sošky, výšivky …buď v klidu, kdo z nás to někdy…) . 3.) Thx za titule ,,toprharley“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Morholt

Španělská veselohra sice není můj šálek kávy, ale vlkodlaci mě zviklali a hele ona to byla víc než povedená hororová taškařice. Hromada gagů i hlášek a herci s komediálním talentem mě dokázali rozesmívat a bavit takřka po celou stopáž. Hororová komedie bez digitálu a jinejch hajtek trků, která zaručeně potěší. 80% ()