Úspešný chemik je donútený vrátiť poukazy na svadobnú cestu do Grécka. Dcéra jeho nastávajúcej si totiž zaobstarala bez jeho súhlasu psa. Celá rodina sa vďaka sprisahaniu dievčatka ocitne na prázdninách uprostred "divočiny". Spočiatku vyzerá alternatívna dovolenka idylicky. Všetky plány ambiciózneho otca aj starostlivej matky sa stratia vo chvíli, keď dcérka sa psom stretnú niekoho, kto im rozumie. A ten má v penzióne, kde je rodina ubytovaná, svojich priateľov. Maminke a jej snúbencovi pripadajú títo ľudia tak trochu šibnutí. Dievčatku a jej psovi ale úplne vyhovejú. Život plný obmedzení a povinností, ktorý doteraz viedla začína byť minulosťou. Nikto z dospelých, ktorí sa ocitnú v ich blízkosti, si nemôže byť istý, že sa mu nezmení život. Či chce alebo nie... (TV Markíza)

adaben

Letní film, který se jednou bude asi promítat pro pamětníky o víkendu odpoledne jako se dnes promítají různé prvorepublikové komedie(limonády) druhé kategorie. Předvídatelný děj, zkratkovité vyprávění, jednoznačné typy, nedotažené gagy, ale zároveň vcelku vlídné podívání, které neuráží, příjemná krajina, (pravda, pes mohl mít sympatičtější hlas), a přinejmenším Javorský, Vaculík, P.Nový splnili, co se od nich čekalo. ()

Mermaidee

Podle komentářů zde jsem to čekala horší. Ale nakonec se na to dalo dívat. Daleko zvučnější jména navíc už pro děti natočily daleko větší bláboly. Tady bych k tomu dodala zejména to, že zejména hlavní zloduch vlastně nebyl tak zlý, jelikož jako jediný asi přemýšlel racionálně a myslel to dobře. Jenže někdo to odskakat musel, že? Je to opravdu rodinný film, děti si z toho vezmou zvířátka a dospělí tu vztahovou rovinu. Možná s trochu větším rozpočtem by to mohl být i slušný film. ()

bonsetti odpad!

Film jsem nedokoukal, vypnuto po 20 minutách. Toho malého spratka s údajným ADHD jsem nedával a spolu s mluvícím psem to zazdili směrem k odpadu. ()

BigJohn02

Roztěkané dítě se baví se svým psem (a není to o Zemanovi s Ovčáčkem!). Holčička je dobrá, příběh průměrný a předvídatelný, ale ve srovnání se současnými zoufalými pokusy o dramatické filmy je to nadprůměr, který nikoho nenasere. Děti a pejskaři budou nadšení. ()

burg

Občas se v TV objeví něco, na co se dá v klidu a pohodě koukat - a protože je toho jako šafránu a taky proto, že mě ten jezevčík neskutečně bavil (jsem pejskař i když majitel jiného fešáka), tak je mé hodnocení jasné. ()

pupidup

V tomto dilku, venovanem mne nezname vekove skupině, byli jednoznacne nejlepsi Pazderková s Latinakem! Jinak staly herecke vykony za velke h...o. K dobrotivemu Vaculikovi jsem mela az odpor, a k dalsim, co se chovali jak mentalne postizeni, se nebudu vubec vyjadřovat. ()

Filmyx odpad!

naprosto tupý film, špatný scénář, špatný střih, místy dabing trhá uši. Holčička nesympatická od začátku, spolu se všemi "kladnými" hrdiny tohoto "díla", kterým nejde fandit ani za mák. Javorsky byl spolu s Pazderkovou jediný postavy, se kterými se dalo soucítit (krom toho: matka se spustí s jiným za jak dlouho od příjezdu? 3-4dny? Přičemž ze záběrů je její přítel jediný, který se o neskutečně otravné dítě stará - to má být "rodinný film"??). Jediný, co mě bavilo byly scény z destilace a hláška o kozách. Jinak ztráta času. ()