Audrina

• USA Audrina
všetky plagáty
Reality-TV
USA, 2011, 25 min

Audrina je reality show točící se kolem osobnosti modelky Audrine Patrige, hvězdy seriálu The Hills. Máte jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku jejího soukromého života a poznat její přátele a rodinu. Audrina představí své sourozence a rodiče a záhy bude jasné, že její skutečný život je na míle vzdálen třpytivé existenci, jak byla vylíčena v pořadu The Hills. Ve skutečnosti zažívá slasti i strasti člena velké rodiny, jak je zná celá řada smrtelníků. Určitě její svět není tak divoký jako svět rodiny Osbournů, ale zajisté v mnohém překvapivější, než by se na první pohled mohlo zdát. Vedle rodinných zápletek a dramat se Audrina ukazuje jako daleko barvitější osobnost než hvězda ze seriálu The Hills. Divákovi konečně nezůstanou utajeny ani vrcholy a pády jejího milostného života. (oficiálny text distribútora)

Anderton

V jednej časti (videl som asi tri, pretože to bolo pustené v mojej robote) bola Audrina so svojou mamou pozvaná k Donaldovi Trumpovi. Po tejto návšteve začala jej vydatá mama nahlas pred kamerou uvažovať nad tým, či sa náhodou do neho nezaľúbila. Urobte si z toho sami úsudok. Naj postava je samozrejme frajej jej sestry. Neskutočná maska. ()

PetGriDus odpad!

Ahoj, máme problémy v rodině a já vím, jak je vyřešíme, dám tvé mámě prsten z klenotnictví. Nevím, co dneska budu dělat, tak si zaletíme třeba do Vegas. Lidé občas sledují tv, aby viděli, že svět řeší horší problémy než oni doma, ale lidé z této reality show vlastně žádný problém nemají. ()