Lauren Conrad se přestěhovala do LA, kde studuje módní návrhářství a zároveň pracuje ve významném módním časopise Teen Vogue jako praktikantka. Ale divoký život v kalifornské metropoli není přirozeně tak jednoduchý, jak si Lauren představovala. Její kamarádka Heidi, nefalšovaná partygirl vláčí Lauren od baru k baru, což těžce snáší její přítel Jason a stresuje ji neustálými telefonáty. Vypadá to tak, jakoby oba stáli před nový začátkem … (oficiálny text distribútora)

chef odpad!

Keby ste nevedeli čo je dôležité v živote človeka, tak tento seriál vám dá zaručenú odpoveď. V zásade musíte byť stále cool. A kto vás môže naučiť byť viac cool ako pokrytecké modelky z LA ? Seriál je o životných rozhodnutiach a životných pravdách. Seriál vám dá odpoveď na otázku prečo je dôležité celý deň nakupovať, prečo sa ten červený volánik nehodí k tým modrým topánkam a prečo treba dobre vychádzať s ľuďmi, ktorých neznášate. No proste škola života :) ()

Anderton

Ahoj, jaká je párty? Je to supr, jsou tu všichni....Hlavne, že je tady Joe...bože, on je tak krásnej, chodí teď s nekým? Jo, s Johannou. To je ale mrcha, já jí ho přeberu, vždyť jsem hezčí. Jo, jasne, jdi do toho....Já se zatím pokusím o toho svalnáče u bazénu, prí je to kapitán futbalového týmu. Mená a postavy sú vymyslené, ale situácia je klasická pre tento seriál. ()

gogoroxy

Přemýšlím, že své hodnocení změním na pět hvězd, poslední série je plná afér a skandálů a já to prostě to miluji. Seriál je velmi emoční a má skrytou a poetickou myšlenku, velmi intelektuální a nesmírně obohacující, kterou lidé kteří dávají odpad nejspíše nepochopili :) + Audrina Patridge je super sexy kost.. ()

kingik odpad!

Lidé, kteří hrají v tomhle seriálu jsou tak chytří, že všechno znají a všude byli. Jejich starosti bych chtěl opravdu mít. Oni ani nemají starosti v pravém slova smyslu. Jejich jediným problémem je zda se zůčastní té či oné párty, jestli na ní bude ten či ona a jestli budou vypadat atraktivně pro tu nebo onoho. Takže jeden díl a ty "moudré" lidi s "moudrými" řečmi si víc do svého obýváku nepustíte. Jasný úpadek MTV když dokáže vysílat tuhle příšernost. ()