Dead Island

Krátkometrážny / Animovaný / Horor / Thriller
Poľsko, 2011, 3 min

V krátkém traileru na novou počítačovou hru sledujeme boj o přežití trojčlenné rodiny, která si pouze chtěla v klidu užít dovolenou u moře. To jim ale nedovolí horda zombie, která se snaží prodrat do jejich letního bytu. (DaUr)

Doudis19

Tříminutové video plné emocí, režijních vychytávek, animace 21.století a to vše v podání nelineárně probíhajícího zombie masakru za podmanivě kouzelných tónů klavíru. Rozhodně nejpůsobivější trailer k počítačové hře a dost možná nejzajímavější trailer vůbec. Doufejme v alespoň z poloviny tak povedené filmové zpracování. ()

Dado

Jeden z najlepších trailerov pre PC (aj konzolovú) hru, aký kedy vznikol. Osobne neverím v to, že aj samotná hra Dead Island bude taká kvalitná, no pokiaľ by dosiahla rovnakých kvalít, ako tento trailer, mali by sme dočinenia s kandidátom na hru roku. (85%) ()

karlik4801

Skvělé a nápadité. Beru to jako takový druhý trailer ke hře, kterou si kvůli tomuto krátkém filmu koupím na PS3. Opravdu silná ukázka. ()

drake31

Čo tu človek všetko nenájde ... V prípade Dead Island ide o jeden z najlepšie spracovaných trailerov a to nielen vo svete hier ale dokáže z veľkou ľahkosťou konkurovať aj tým filmovým. Úžasná hudba a ešte úžasnejšie spracovanie. Dúfam že tu hru rozbehám na svojom notebooku ... ()

Gerret

Naprosto perfektní herní trailer. Skvělý nápad, zpracování a hudba. Škoda, že samotná hra nedopadla tak dobře, právě kvůli tomuto traileru jsem se k ní dostal a nakonec jsem ji raději ani nedohrál. Prostě mě nebavila tak jak jsem očekával. Hodnocení 95%. ()

Zagi20

Asi nejpůsobivější trailer na hru co jsem kdy viděl. Řada filmových a hlavně trailerových tvůrců se může drbat na hlavě a přemýšlet jak se k tomuhle aspoň přiblížit. ()

Melios

Hra síce pre kritikov priemerná, no trailer poukazujúc na to, že je právom táto hra pre fanúšikov hotová legenda. Emotívny zážitok, ktorý nabejtil ku kúpe hry. A takto majú trailery aj fungovať.... ()

leon_id

Nesporně se jedná o velmi kvalitně odvedenou práci na straně animátorů a celého "filmařského" týmu, celé to ovšem táhne geniálně zvolená hudba, z které mi už poněkolikáté úplně zamrazilo. Ani na vteřinu jsem nezapochyboval, že tenhle trailer zde má plnohodnotné místo. ()

Seti

Je zcestné hodnotit trailer a ještě k tomu na hru, ovšem upoutávka na Dead Island má pro mě tolik filmových kvalit, že se k tomu s klidem uchýlím. Originální retrospektivně pojatá verze je po formální stránce naprostá pecka. Do výšin ji katapultuje předševším kontrast dokonalé hudby s děním na plátně, jež vytváří zcela pohlcující atmosféru. http://www.youtube.com/watch?v=5Old41bsSXU ()

Nons3nse

Bezpochyby jeden z najlepších herných trailerov, aký som kedy videl. A to som ich videl naozaj dosť. Už len, aby samotná hra bola minimálne taká dobrá =) ()

thorewi

Originální nápad s retrospekcí, skvělá animace a hudba, jednoduše lahůdka pro všechny fandy hororových adventur. Doufám že i hra bude taková pecka. ()

ZdenoLo

Veľmi pútavý a perfektne spracovaný trailer. Originalitou tohto traileru je samozrejme dej ktorý ide po spiatku. Inak jedna s najlepších hier ktorú som hral (PS3 - platinová trofej). ()