Profesor Gerard si vyžiada stretnutie s Mikeom. Prezradí mu, že vie o jeho tajomstve a požiada ho o pomoc. Mike sa má pozrieť na prípad nehody vlaku spoločnosti Liberty Rail, kde mal kedysi brať úplatok. Ukáže sa, že spoločnosť nie je tak čistá, ako tvrdí, a že na nehode skutočne niečo je. Lenže k dôkazom, ktoré by to dosvedčili, sa nemožno dostať. Pomôže až Donna, ktorá ich získa, ale nelegálnym spôsobom. Keby vedela, čo všetko tým spôsobí, zrejme by si to rozmyslela... Každý sa musí vyrovnať so svojím trápením. Harvey sa musí vyrovnať so zvodnou sexi právničkou zastupujúcou Liberty Rail, Jessica s tým, že ju Jeff pozval na romantickú dovolenku do Paríža a ona mu klame o Mikovi, a Louis zase s tým, že pri telefonovaní do jeho firmy sa zo slúchadla ozve " Pearson & Specter ", a jeho meno už nie. (TV Wau)

tuntavala

Jeff: "Jessico, jak ti muzu pomoct?" Jessica: "Zkus mi vysvetlit, proc si podplatil recepcni, aby do telefonu nehlasili Loiuse." Jeff: "Kdo rika, ze ja? " Jessica: "Oni." Jeff: "Krucinal, myslel jsem, ze za ty prachy na to aspon mesic neprijde." Jessica: "On to nezjistil. Nezatlacil na ne on, ale ja." Jeff: "I presto budu chtit at to vrati." Jessica: "Jeffe, ja to myslim vazne. Vim ,ze te stve, jak sve jmeno dostal na dvere. Ale ted svou valecnou sekeru zahrab. " Jeff: "To po me nemuzes chtit." Jessica: "Proc ne? " Jeff: "Protoze pokazde, kdyz vidim ten jeho krysi ksicht ,se mi vybavi jak te vydiral a mam sto chuti mu urvat obe ruce. A ten vtipek s telefonem me na nejaky cas drzel na uzde. Priznavam, byl jsem to ja." Jessica: "Jiste, chapu a moc si toho vazim. Nezadam te o to kvuli nemu, udelej to, prosim, kvuli me." ()