Po tom, čo Jessica povedala Jeffovi pravdu, len prehĺbila problémy so závažným tajomstvom. Musia do neho zasvätiť aj Harveyho a Louisa. Aj sa keď Louis chvíľu zdráha, pretože nechce znova hrať pod taktovkou Jessicy, nakoniec súhlasí. Ale nebude to zadarmo, za odmenu chce získať Harveyho klienta. Keďže to Harvey odmieta, Donna Louisovi dohodí Joan Walshovú, obchodníčku, ktorú vo firme Pearson & Specter & Litt nemajú vôbec v obľube. Ale to by nebol Louis, aby zase niečo nedomrvil. Lenže tentoraz mu už nikto nepomôže... Harvey medzitým rieši prípad s profesorom Gerardom, ktorého obvinili, že vzal úplatok pri federálnej mediácii. Nebolo to skutočne tak? Odkiaľ sú potom peniaze, ktoré sa u neho našli? Na to všetko musia Harvey s Mikeom rýchlo prísť. Navyše, profesor Gerard si Mikea zo štúdia práv na Harvarde nepamätá, takže bude potrebné postupovať veľmi opatrne. (TV Wau)

tuntavala

Louis: "Donno, jsem zaneprazdneny." Donna: "Ani na tohle nemas cas?" Louis: "Co je to?" Donna: "Uplne prvni Harveyuv klient, ktereho dostal od Jessicy." Louis: Zadneho ze svych klientu mi neda." Donna: "Me rekl, ze da a ty, misto abys to od nej vzal, sel jsi do nej a do jeho citu." Louis: "Jdi, on zadne city nema." Donna: "Ale ma a ty to vis. A taky, ze lidi prehaneji, kdyz se jich dotknes." Louis: "Jestli tim myslis me, ja nic neprehanim." Donna: "Rikej si co chces, tlustoprde." Louis: "Vypadni z my kancelare...mas bezvyznamny bod. Fakt jsem se ho dotkl?" Donna: "Jo, opravdu dotkl. A pak mu doslo, ze to prehnal a, ze mame sanci vsechno vratit jak to bylo driv." Louis: "Prisahej, ze je to opravdu prvni klient, co mu Jessica dala." Donna: Prisaham." Louis: "Dej mi to sem." ()