Príbeh jedného života

(TV film)
  • Slovensko Danielle Steel: Uzavretý kruh (viac)

Mladá žena, trpiaca traumou z detstva, keď ju znásilnili, sa pomaly učí opäť dôverovať a milovať, zároveň sa snaží vyhnúť omylom, ktorých sa v citovej oblasti dopustila jej matka. Lenže keď sa zdôverí svojej matke s pravdou o jej znásilnení, ich vzťah sa skomplikuje, pretože matka odmieta uznať pravdu... (oficiálny text distribútora)

Orlau32

Může to být opravdu příběh ze života. Když si žena zvolí na úkor založení rodiny raději strmou kariéru, pak to buď vyjde nebo se musí smířit s tím, co si zvolila. Aby to vždy dobře dopadlo, to se může stát jen v romantických filmech. V tomto filmu hraje pouze jedna známá hvězda, a to Corbin BERNSEN. Hraje to průměrně bez emocí. Ostatní herce neznám a jejich výkony ve mě žáden dojem nezanechaly. ()

Sadova302b50 odpad!

Možná objektivně vzato nebyl Příběh jednoho života tím nejútrpnějším a nejhroznějším, co v rámci produkce z knih Danielle Steelové existuje, ale herci určitě hrozní byli a pak už nevím, co by mělo ten umělý, sladkobolný a unyle šablonovitý příběh v mých očích vytáhnout alespoň do jedno-hvězdičkového hodnocení. ()

rikitiki

Sterilně vypadající herci hrají ve sterilně nezajímavém příběhu o naprosto ničem. Tohle by nebylo zajímavé ani jako historka u kafe mezi sousedkami na vsi. /3. 2. 14./ ()

chrispe

Daniella se nám v tom znásilnění nějak vyžívá. Měla jsem pocit, že příběh kolem hlavní hrdinky tak nějak plynul a ona stále stála na místě. Hele... asi to není tak divný, myslím, že ve chvíli, kdy o traumatu řeknete nejbližšímu člověku a on ho fakticky popře, tak se asi člověk dostane do vzduchoprázdna. Natočeno nepřekvapivě céčkově, nijak překvapující. ()

meave

Klasická steelovka - romanticko-pateticko-smutno-exemplárny príbeh o hróóóznom neštastí a úúúžasnom konci. Štýl rozprávania obalený v cukre a mede ešte zhoršuje časový nesúlad, ktorý je hlavne v závere príbehu veľmi nápadný. Pre mňa je to neúcta tvorcov k intelektu diváka. Alebo potom chýba jasná visačka - výhradne pre žienky domáce s IQ pod hladinou mora. /vopred sa ospravedlňujem všetkým zasiahnutým - na svete je miesto pre každého/ ()