Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné. (oficiálny text distribútora)

kombajn

Škoda nevyužité šance. Poměrně zajímavý nápad si žádal daleko lepší scénář. Jinak je to film natočený poměrně zručně, některé scény jsou opravdu napínavé, jenže na to aby takový film mohl být považován za dobrý, musel by mimo otázek přinést i nějaké odpovědi. A žádné uspokojivé jsem se nedočkal. Film je tak na pomezí dvou a tří *, dávám tentokrát vyšší hodnocení, protože do tmavých a osamělých pokojů film trochu vzrušení vnést může... ()

corpsy

Bubáci sú medzi nami. Detské nočné mory môžu siahať až do dospelého veku. Alebo to mory byť nemusia a ide o nebezpečnú skutočnosť. Tuctovka, ktorých sú stovky, vzhľadom na rozpočet nevsádza na trikové a akčné hororové orgie, ale na klasický štýl napätia z ( nie tak celkom ) nevideného a nepoznaného. ()

Nick Tow

Natočené je to naozaj pekne a ak máte slabosť pre androgýnne blondínky, je sa fakt na čo pozerať. Musíte pritom ale vydržať zopár faciek, ktoré vám uštedrí scenár: vlastne sa pripravte, že z vás urobí na tých 89 minút fackovacích panákov. Tento námetový invalidný súrodenec Boogeymana si vystačí s dejom, ktorý by sa dal prerozprávať jediným gestom posunkovej reči. To si už naozaj nepotrebujeme rozprávať príbehy? ()

genetique

Ale tak celkom sa to dalo. Tvorcovia opäť stavili na nevinný a pekný ksichtík hlavnej hrdinky. Napätia bolo v niektorých scénach dosť, no keby som nemal zvuk na plné gule, Boh vie, či by som sa bál. Niektoré scény ale fakt vydarené, tí "oni" boli grafikcky tiež pekne vypracovaní a záver (pointa) vás ale určite prekvapí. 60%. ()

darkrobyk

Čekal jsem trochu více děsu, na druhou stranu několikrát mě příjemně zamrazilo a dvakrát jsem se lekl... Námětově opět nic nového, ale protože asi mnozí se v dětství obávali, co je pod postelí či ve skříni, jde o vděčné téma. Osobně jsem se kdysi nejvíce bál u Poltergeista I - scéna s postelí a šaškem. Filmové možnosti však od té doby pokročily, a tak si při těchto filmech vždy jen rád vzpomenu, jak jsem se jako malý toho čehosi pod postelí bál...škoda, že démoni byli příliš počítačoví, ale u B filmu se s tím tak trochu počítá. Konec mi připomněl mj. o hodně lepší Zrcadla. Hodnocení 2/3. ()