Úspěšný autor televizních komedií Seth Winnick se setkává s krásnou Chelsou Turnerovou a je si jistý, že konečně našel dokonalou ženu. Ve vzduchu to zajiskří a láska vzplane jako stepní požár. Chelsea, která se také domnívá, že tenhle muž je ten pravý, o něho rozhodně nechce přijít. Proto spolu s kamarádkou Holly vymyslí past, aby Setha lapila do manželských tenat. Nejprve se k poněkud zaskočenému milenci přistěhuje, poté ho děsí vyprávěním o svatbě a když místo zásnubního prstýnku dostane na sv. Valentýna diamantové náušnice, je z toho vzpoura. A jak známo, když se láska změní ve válku, končí žerty a romantika jde stranou... (oficiálny text distribútora)

IQ Tiqe

Čakal jsem tuctovou romantickou komedii. Od začátku jsem dostl béčkovou tuctovou romatickou komedii, která byla dost nejasná - ta holka vypadá, že ho má ráda, ale uhání chlapa (jehož směšný přízvuk jako ze 40. let mě fakt prudil), jako by jí šlo o prachy - wtf, opruz. Akcie filmu šly dolů, když se dostalo na stupidní americký prácní systém. Zábava nastala někdy kolem 2/3, kdy hádky začali mít šťávu. Do konce to už pak šlo. Musím uznat, že se našlo i pár vtipných míst. # "Ty se nechceš milovat?" "Dobře, tak začni." "To bude nádhera. Řeknu ti, až s tím skončím, jo?" # příběh 4 | hudba 5 | humor 4 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4 ()

Olík

Lehce primitivní komediální variace na Válku Roseaových v podání nepříliš populárního Frencha Stewarta a jedné z nejznámějších „více krasavic než hereček“ Bridgette Wilsonové. Jde o takovou tu komedii, které americká produkce chrlí jako na běžícím pásu a které se nejlépe uplatní jako dopolední televizní odreagování. ()

saillor

Dost zbytečná variace na Válku Roseových. Ale hlavní představitelé nemají potřebný drive - zvláště mužská polovina, stále se jen nemožně pitvořící. Nejdřív ho ona uhání jak hladová fena, pak dojde k odmítnutí a já doufala, že se konečně začnu bavit jejich rvačkami, ale marně. Jak to s nimi dopadlo a jestli žili šťastně až do smrti nebo se zřítili spolu s lustrem netuším, protože jsem vyhodnotila jako naprostou ztrátu času dál se filmu věnovat a šla radši na pivo. ()

Muso

Táto komédia ma docela prekvapila, lebo od filmu+ väčšinou neočakávam vôbec nič, ale tentokrát sa vyplatilo. Falešná láska je totiž svižná komédia s vtipnými dialógmi a zaujímavými nápadmi, hláškami a navyše s dôveryhodným herectvom..("..Sprotivila si mi ženy. Teď sem gay. Ale ne jenom takovej malinkej gay,ale opravdickej veeeelikej gay...":-). ()

Tommassi3

"A víš co ?? Miluju tě !!" - "Tak brzy ?? Vždyť jsme spolu čtyři týdny !!" - "Špatná odpověď !!" ;) Jen by mě zajímalo, co vám, sakra, ten chudák Elvis udělal.. ;) Jedno je více než jisté, že totiž Love Stinks, jehož paradoxně nesmírně zdařilý původní titul opět český distributor dokonale zprznil, což zamrzí téměř stejně jako skutečnost, kolik slušných hlášek přišlo nazmar, včetně té nečekané střelby do vlastních řad v čele s tou kritikou amerického soudního systému.. ()