Ďábel se třemi zlatými vlasy

(TV film)
  • Nemecko Der Teufel mit den drei goldenen Haaren

Aby si chudý mládenec Hans mohl vzít za ženu královskou dceru, jak mu to předurčil osud, musí splnit přetěžký úkol, přinést tři zlaté vlasy z hlavy ďábla. Ten už po dlouhou dobu sužuje zemi... (oficiálny text distribútora)

bloody21 odpad!

Otřesné, jak vůbec může někdo tohle vypustit do světa filmu. vypadá to jak kdyby to točil nějaký puberťák. když řekla schovej se ďábel tě sní, řekl sem si to sem teda zvědavý na toho ďábla, objevilo se něco mezi nahým bezdomovcem a ožralcem, oblečeného v trenýrkách s vidlema, a mně spadla pusa. Jak by mohl být takový zoufalec nebezpečný? A proč musí mít vždycky lidskou podobu... ()

blekekeke

Plaváček mohl být větší fešák. Pekelník mohl být trošičku více drsnej. Král trošičku méně trouba. A princezna, ještě že tam aspoň ta byla. ()

Phoeniyx odpad!

To mi přišlo jako parodie na dědu opravdu šílené ďábel takový pako a jinak celá pohádka? Ne to je moc čestné slovo pro tuhle nehoráznou sr*č*u fakt sem byl znechucen trapností a nevím proč jsem se na to ani díval zas náhodné dopoledne u tv a ztracený čas... ()

Carmen001

Nechápu hodnocení ostatních uživatelů odpadem... Mně se ta pohádka celkem líbila, nenudila, hezká příroda a hezká princezna. Je pravda, ze němci moc pohádky točit neumí, ale tato se jim v celku povedla. Jen jejich ztvárnění ďábla bylo otřesné. Za to dávám * dolů a myslím že hodnocení 60% je akorát:)) ()

ladanda odpad!

Tak na téhle pohádce je snad všechno špatně. Kostýmy co dům dal, dialogy na úrovni předškolního dítěte, hlavní představitel připomínal spíše retardované telátko, takže režie, scénář a produkce má u mě za pět. ()

Kaculis

Hodně pofiderní pohádka- princezna s jizvou na tváři, Hanz s dementním výrazem a ještě dementnějším úsměvem a peklo v nějakém pokoji? Aspoň ty tři zlaté dredy pobavily. Entschuldigung. ()

Bránolog

Já tomu tu jednu dám, protože takhle retardovanýho čerta jsem neviděl. Jak běhal v trenkách po lese, duchaplně vykřikoval "Žabí hnis, šnečí sliz!" a žral ty humusy, to sem se moh posmát! A ještě byl v depresi, že ho na zemi neberou vážně...Mazec! ()

Inhoofer odpad!

Próóóč? Němcům nevyšla druhá světová, tak to zkoušejí znovu a to přes media? Je to zábavné jako princezna Fantaghiro a podobné blbosti.... Nedívejte se na to, jinak si budete chtít vydloubnout mozek lžící!!!! ()

Mazmen odpad!

Horší pohádku jsem asi neviděl. Tam nebylo dobrého vůbec nic. Scénář, réžie, herecký výkon, kulisy, komparz - strašné. ()