Nová holka

• USA New Girl (viac)
USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (viac)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (8)

Nová holka (2011)

Esence průměrnosti. Celou první sérii jsem si na ty postavy zvykal. I tak mi ale nikdy nikdo nepřirostl k srdci, nejblíž tomu snad byl Winston, který tu hrál většinou jen druhé housle, a občas Schmidt. Scénář tu ale byl většinou při nejlepším průměrný a všechno prakticky držela Zooy Deschanel. První příchod Megan Fox pak seriál trochu nakopnul, jenže se tu moc neohřála a při druhém vstupu do seriálu už to byla bída. Stejně jako úplný konec... Asi bych lhal, kdybych řekl, že mě mrzí, že už další díly neuvidím. Postavy nejhorší nebyly, ale scénář byl prostě slabý... ()

Série 1 (2011) (S01)

Jestli mě čeká dalších 5,5 řad tohohle, tak potěš kotě. Většinou mi to přijde silně nevtipný, často trapný a herecky nezvládnutý. ()

Série 2 (2012) (S02)

Jakoby někde v polovině druhé série někdo zařadil vyšší rychlostní stupeň a začal mi konečně servírovat pohodový sitcom. Najednou mě baví postavy, vtipy jsou vtipný a scény, které mají dojmout občas i fungují. Jsem zvědavý, jestli vzrůstající kvalitu trojka potvrdí. ()

Série 3 (2013) (S03)

Za mě pocitově lepší jak dvojka. Jakoby si to všechno sedlo a seriál si našel ten svůj prostor, kde se cítí nejlépe. Furt je to prostinký béčko, na který si nikdo za čas nevzpomene. Ale minimálně Zooey to drží nad vodou. ()

Série 4 (2014) (S04)

Možná o chlup horší, ale stále pohodový béčkový sitcom se sympatickými postavami. Závěr je ale parádní a ukazuje, že i Nová holka umí trochu dojmout. ()

Série 5 (2016) (S05)

Pětka je sice stále za 3, ale je to dobrý. Sice slabší úvod, ale s nástupem Megan Fox získal seriál novou šťávu a element. A pak se Jess zase vrátila všechno bylo jak má být aneb že ti něco bude chybět neuvěříš do chvíle, než to neztratíš. Tenhle seriál prostě klesá a stoupá se Zooey. ()

Série 6 (2016) (S06)

Dojení krávy. Šestá Nová holka už nemá prakticky co říct. Postavy vykrádají samy sebe, většinu vtipů jsme už viděli v lepší formě. A když jsem doufal, že "návrat" Megan Fox seriálu pomůže jako v prvním případě, tak tu Megan je dohromady asi 10 minut a je mizerná stejně jako většina scénářů. Závěr je fajn, doufám, že se v dodatku seriál rozloučí alespoň trochu se ctí. ()

Série 7 (2018) (S07)

Jen díky sedmého dílu, která hrála pěkně na city, je sedmička alespoň trochu koukatelná. Kdysi se Zoufalkám skok v čase vyplatil, Novou holku to totálně zabilo. ()