Nový Nostradamus

Larry Weitzman

Hudba:

David Klotz

Larry Herbst

Zatímco Nostradamus čerpal svá proroctví z hvězd a z planetárních zjevení, Dr. Bruce Buena de Mesquita předpovídá budoucí události prostřednictvím nejmodernější techniky. Dokument Nový Nostradamus nám prostřednictvím výpovědí vědeckých odborníků objasňuje pohled na nová proroctví amerického profesora Bruce Buena de Mesquita. Ten si vytvořil vlastní algoritmus na předpovědi týkající se budoucnosti založený na matematické analýze. Způsob, kterým pracuje, je často zpochybňován, ale má i své skalní zastánce. V čem se Nostradamus a de Mesquita liší a v čem k sobě mají blízko? Odpovědi na tuto, dnes hojně diskutovanou problematiku, nám pomůže odhalit tento unikátní dokument. (oficiálny text distribútora)

Caesius S. odpad!

Jsem profesor politologie, ale vymyslel jsem vzorec na předvídání budoucnosti a matematikům a ani nikomu jinému ho neukážu. Podle tohoto vzorce večer bude tma a ráno vyjde slunce a taky to celkově se světem půjde do háje (hlavně s Araby a jinými nepřáteli USA), ale žádné detaily ani přesná fakta vám nikdy neřeknu, abyste s tím náhodou nemohli něco dělat. Jsem tak geniální, že vás přeci musí přesvědčit jenom moje řeči. ()