Ryan Varrett (Steve Austin) byl policistou, dobrým policistou s vyznamenáním, se kterým si osud ošklivě zahrál. Stal se svědkem popravy své manželky a dítěte, a nechybělo mnoho a mezi živými nebyl ani on sám. Z výpravy za pomstou svých nejbližších se stala obsese, kterou lze jen stěží potlačit. Když se dostává na stopu posledním vrahům, přijíždí do města Hope, jemuž nevládnou policejní složky, nýbrž Drayke (Danny Trejo) a jeho násilnický gang motorkářských překupníků, The Circle. Ten si s Raynem chystá brzy vyřídit účty za vraždu Drayekova bratra Rexe (Noel Gugliemi). Celou situaci začínají komplikovat federální složky, pomstychtivý syn zavražděného zkorumpovaného šerifa a Darcyin (Serinda Swan) únos, díky němuž se Rayen pouští proti celému gangu na jejich vlastní půdě. (Conspi)

Mrkvič

Docela jsem si celý film užil, ale konec už byl fakt jak z wrestlingu. Navíc má být důstojným soupeřem Austina Danny Trejo? Docela výsměch. Jinak strašná kamera v akčních scénách a problém mizerných filmařů - vše co nezabírá kamera neexistuje a tím pádem zdrojem tupých lekaček, překvapení, plížení atd. To je prostě ubohot. Nebýt ale toho konce, dával bych hvězdičky 3, protože jsem se přes to všechno slušně bavil, a pohled na drsného obrovského Steve Austina v takovýchto rolích vždycky potěší. ()

Rodriguez

Recoil je typickou akční mlátičkou s podtextem pomsty. Danny Trejo a Steve Austin zde ztvárnili dva drsné chlapy na opačných stranách zákona. Sem rád, že Danny nezemřel hned po 10 minutách (jak to tak bývá) a vydržel do konce :-) A Steve opět ukázal svoji postavou drsňáka, že si umí promlátit cestu za pomstou. Na Kanadský počin velmi slušný a uspokojivý film. 80% ()

ConanVJ

Pro mě pěkný filmek natočený po vzoru akčních "béček" 80. a 90. let. Příběh je klasický. Bývalý policista Rayen Varrett (Steve Austin) se vydává hledat gang motorkářů, který mu vyvraždil rodinu. Cesta za krvavou pomstou ho dovede až do malého městečka Hope, kde má gang svojí základnu. Pod vedením Drayka Santiaga (Danny Trejo) zde vyrábí drogy a celé město tak ovládají i díky podplacenému šerifovi. Po příjezdu do městečka se Varrett ubytuje v místním hotýlku, který vlastní Darcy (Serinda Swan), které gang zavraždil manžela. Když Draykův bratr Rex napadne Darcy, neváhá Rayen začít svojí vendetu a Rexe zabije. Tím Rayen rozpoutá soukromou válku s Draykem, ze které buď vyjde jako vítěz, nebo zemře a s ním všichni kdo mu pomáhali. Příběh sice není nic originálního a je viděn v hodně podobných filmech, ale co na tom sejde. Mě se filmek líbil hodně a dávám mu 95%. :) ()

cukorek

Recoil granát, ktorý vybuchol vedľa mňa, ale jeho črepiny ma vôbec nezranili. Takto by som nazval spojenie Dannyho Treja a Steva Austina, ktorý sa postavili oproti sebe tvárou tvár, aby si vysporiadali účty z minulosti. Bohužiaľ slabé skúsenosti a neznalosť režiséra zaostávali za dnešným trendom a to hlavne pri vykreslení akčných scén, ktoré boli niekedy nepriehľadné a zle vykreslené s nie práve najlepším ozvučením. Slabšie pokulhával aj dej, čo niekedy pôsobilo nudnejšie, ale našli sa momenty, ktoré zaujali ako napríklad pekné premostenie, keď z čistení zbrane bol hneď strih na miešanie čaju a pobavila má hneď úvodná scéna, keď niekoľkými vypálenými projektilmi na krátku vzdialenosť lovec netrafil zajaca, ktorý čakal kedy dostrieľa aby si spokojne odcupkal. Danny Trejo naďalej ostáva mojím esom (perfektný herec na stvárnenie zločincov), takže s prihliadnutím na to dávam 50%. ()

kinghome

Pro mě obrovský sklamání. Jednoznačně nejhorší film se Stevem Austinem. Rozhodně se mi líbil víc Stranger, kterej se bere jako jeho nejhorší film. Hrozný výkony herců a nesmyslnej děj a ani ty vraždy nešli vidět. Prostě obrovský sklamání. jedna hvězda za Austina a druhá za Serindu Swan, která vypadá dobře a zahrála to taky celkem slušně. Jináč odpad. ()

• Natáčení probíhalo v Agassiz v kanadské provincii Britská Kolumbie a ve Washingtonu ve městě Tacoma. (Terva)