Extrémne premeny: Tínedžeri

(relácia)
  • Česko Komplex XXL (viac)
Reality-TV
USA, 2010, 20x45 min

Reality šou o tínedžeroch, ktorí sa zúfalo snažia zbaviť svojich nechcených kilogramov pred nástupom na vysokú školu. S pomocou profesionálov v oblasti dietológie a fitness prechádzajú tvrdým tréningom a aj vy sa tak dozviete, ako je možné zmeniť zlé návyky, ktoré nadváhu spôsobili. V každej epizóde uvidíte, ako sa so stratou kíl začína meniť ich život a zároveň pohľad na svet. Čo na ich zmenu hovoria rodiny a priatelia? A dokážu si svoju váhu udržať alebo zhodené kilá naberú späť? (TV Doma)

Oyer

Já bych vás hnal ! A hned by byly kila dole. Další nechutná prostoduchá kravina, kterou nás teď budou krmit... Ztrata času, dva díly stačily. ()

ghatos

Pokřivení mladí lidé v obezogenní americké společnosti. Je užitečné to vidět, ať už je kvalita pořadu jakákoliv. 60%. ()

Alice02

Musím nesouhlasit s uživatelem Oyerem, mě to přijde zajímavé a občas i zábavné. Je to dobrý nápad, něco takového převést na obrazovky. Když jsem párkrát přepla na MTV a tam běžel tenhle pořad, musela jsem to dokoukat až dokonce, chtěla jsem vidět, jestli to zvládnou a vydrží se mučit až do konce :)) A pak jsou za tu snahu patřičně odměněni... Tohle může někoho kdo není sám se sebou spokojen inspirovat. ()

Paity

Není náhoda, že tenhle pořad vzniknul v USA. I když u nás je také dost obézních, na Amíky rozhodně nemáme. Dostala mě ale hlavně ta holka, jejíž rodiče měly pod barákem regulérní fitko - prostě domácí posilovnu se vším všudy. Jen na ní byly tak trochu pavučiny. ()

Marek1991

Tento program je výbornou motiváciou k zdravému životnému štýlu a k zmene v živote. Je to zábavné, poučné, ale stále je tam cítiť tú naivitu a robenie umelej šou. ()