Cvičenie špeciálnej policajnej jednotky z Los Angeles sa skomplikuje, keď sa jej členovia ocitnú v prestrelke medzi dvoma znepriatelenými gangami. Uväznení v opustenom hangári musia čeliť presile a jediné čo majú k dispozícii, sú zbrane so slepými nábojmi. (oficiálny text distribútora)

worm14

Další z těch filmů, které nám ukazují, jak to skutečně chodí ve speciálních jednotkách. Takovou syrovou realističnost jsem už dlouho neviděl. Ne, ne rozhodně nejde o žádné béčko, jak tu píší mnozí uživatelé. Dokonce bych si i troufnul tvrdit, že tady na csfd mají špatně žánr. Tohle je totiž, vážení přátelé a za tím si stojím, v podstatě DOKUMENTÁRNÍ FILM. ()

p.i.t.b.u.l

Asi si to 1* zaslouží. Ale k odpadu to nemá daleko. Když jsem viděl obsazení, říkal jsem si, že by to mohla být slušná oddechovka s kvalitními akčními scénami. Jenže už po úvodní scéně v obchodě jsem věděl co to bude zač. Sice jsem vydržel dokoukat až do konce, ale upřímně měl jsem co dělat abych to nevypnul. Vzhledem k tomu, že se jedná o naprosto hloupý a naivní scénář,s ještě horším zpracováním dějem, který snad nemůže nikdo v dnešní době myslet vážně. Tohle bych čekal někdy v 80. letech, ale ne dnes. Nechce se mně věřit, že tohle dneska někdo natočil a pustil ven. Navíc akční souboje nejsou to na co jsme bývali zvyklý u těchto herců. Nevím, při tom nápad není tak špatný, sice to není kdo ví jaká bomba, ale určitě by se z toho dalo dostat více. Hodnotím 25%. Více ani náhodou. ()

VanBradley89

Tak já nevim. Možná je se mnou něco špatně, ale mě se to líbilo. Podle zdejších sem čekal nějakou sračku. Nenechal sem se odradit a byl sem příjemně překvapen. Není to teda žádně veledílo, to rozhodně ne. Ale prostě takovej film na pohodu. Nebere se moc vážně, má pár vtipnejch scén a hlášek a rychle uteče. Bavilo mě to. Hlavně teda Michael Shanks. Jeho rus byl povedenej. Prostě tři hvězdy jak vyšitý. ()

muti

ako pise Sysel_CZ - dokonala oddychovka v neskory vecer po robote. zaujala ma tema kde sa swat tym dostane pocas treningu v akomsi hangarovom skvote do nemilej situacie a z treningu sa stava boj o holy zivot. taliansky a rusky gang su ako klieste zvierajuce hlavnych hrdinov z kazdej strany, no sanca na prezitie tu je a Stone Cold predsa nestraca chladnu hlavu. ano, film neprinasa nic nove, nema hlasky ani prepracovanu choreografiu subojov, no akosi to od takehoto filmu ani nacakate. pozeratelne akcne becko s primeranou stopazou. ()

RomaS

Tento film nedám, nemůžu jej hodnotit, protože jej nikdy neuvidím celý. Po úvodní scéně přepadení v obchodě to prostě nejde. Vypnul a smazal. Ovšem jestli šlo o nějakou nepodařenou parodii zásahu SWAT týmu, beru vše zpět. ()

Texxa odpad!

To je prosím největší s*ačka, kterou jsem kdy viděla, posunulo to hranici odpadu opět o kousíček dál. Dokonce tak daleko, že mám chuť všechny filmy, kterým jsem kdy odpad dala, posunout o level výš, na filmy jednohvězdičkové :) Tak strašně hloupý scénář mě ze židle nezvednul hodně dlouho... A ten konec...:)) K smíchu. Chvilku jsem přemýšlela, jestli to opravdu není parodie? Ale i kdyby byla - ty dialogy, herce, bojové scény a demenci tomu filmu prostě neodpustím. ()

musolini

Tak akční to teda nebylo,spíš taková parodie na akční filmy,kde se vystřílelo milión kulek a nic.Nepřemýšlet,sledovat a říkat si,jak jsou ty lidi tam stupidní,ale vyčistit si hlavu,na to to bylo dobrý.A dvě nejstupidnější věci??Jak to ten přiblblej agent mohl přežít a co bylo sakra v tom kufříku???!!! ()

M32online odpad!

Celkom som nepochopil o čo im v tomto filme vlastne išlo...otrasný scenár (teda ak nejaký vôbec mali, vyzeralo to ako by ho popri tom trojdňovom natáčaní rovno písali..či skôr len improvizovali) , úbohé herecké "výkony" v spojení s nemožnou kamerou a strihom spôsobili, že sa zrodilo niečo, na čo sa priemerný človek nedokáže pozerať až do konca a radšej to prepne na reklamu.... ()

DEADek

Jednu hvězdu za pár(opravdu pár) dobrých hlášek. Na druhou stranu, po dlouhé době se mi vybavila píseň "Já chtěl bych zapomenout!" ()

Khronos odpad!

Neskutočne, že tu poniektorí dokážu dať tomuto filmu tri hviezdy....Vždy som mal rád akčné filmy či už boli áčkové alebo béčkové , ale toto je prinajmenšom déčko. V porovnaní s týmto sú filmy JCVD a Seagala posledných desiatich rokov majstrovské diela! ()

Unrealik

Neustálé střídání stran, k tomu podivný závěr, přestřelky bez zásahů. Ale dobrých bylo prvních cca 15 minut, až pak šla zábavnost filmu prudce dolů. ()

ElVory odpad!

Spíš než akční film je Hangár parodie o přebíhání ze strany na stranu s výzbrojí "velmi speciální super jednotky" a simulátor střelby na mafiána 2011. 10% ()

tarosh

Skor je to akcna komedia ako nejaky tvrdy akcnak, kazda druha veta je nejaka vtipna hlaska :) Kedze je tam Steve Austin tak ani nechybaju bojove sceny pripominajuce wrestlingove zapasy. Nie je to film na urovni S.W.A.T. ale nie je to ani prepadak, u mna 3* ()

+sfinx+

Hned v úvodu jsem sahal po tlačítku "zastavit", ale nakonec jsem film dokoukal a moc nelituji. Je to sice obyčejná kravina jakých jsou tisíce - film, který si hraje na akční a přitom nutí diváka smát se. Kdyby tohle konečně někde dotáhli do konce a nesnažili se o prolínání parodie se skutečnou akcí, mohlo to být za plný počet. Na začátku jsem byl opravdu zaskočen - čekal jsem akční film a přišla parodie. Vše by bylo dobré, kdyby to bylo úmyslem. Zvláště americká produkce má nutkání strkat do sebevětší blbosti alespoň špetku reality (nebo alespoň toho, co za realitu považují) a zkazí jinak zábavný film. Kdyby se všechno ve filmu vezlo na vlně prvního zásahu a toho teoretického výkladu s dětskými rukojmími :-) mohlo být opravdu hodnocení vyšší. ()

limalama

takhle si předtavuju oddychový akční film, kde nemám ani chvíli čas se kouknout kolik je hodin. Filmy se Stevenem mě prostě baví proto davám 5. A kdo nechápe co je nadsázka a pravý akční film, tak netuším proč na to kouká ()

sojkam

Jedna hvězdička za M. J. Whitea (který prakticky nic nepředvedl) a druhá za Stone Colda (který je na tom stejně). Taky bylo příjemné opět vidět Michaela Shankse (herců ze Stargate tam bylo více). Ale ten by jako Rus nevypadal ani s pytlem přes hlavu, takže jemu hvězdičku nedám. ()