Best of Banned & Death Faces, Vol. 2

všetky plagáty

Dellamorte

Tieto dokumenty už mám problém nejako hodnotiť pretože sa to celé nesie v tom istom duchu a ak by som mala napísať pravdu , tak mi už pomaly splývajú. V kaźdom sa niečo zaujímavé a hlavne nové nájde ( závisí to od Tvojho žalúdka ) , no s množstvom ubúda tá originalita a laťka ktorá bola nasadená na začiatku , tak tá je rozsekaná na triesky. Milujem dokumenty , no gore / faces / traces / banned / shocking / facez / uncesored....celé to zabaľ do 1ho balíka udri pečiatku " BEST OFF " a vynásob to 1-5 x , tak to Ma už nebere. Zmocňuje sa ma pocit , že bol natočený 1 MEGAdokument a následne prerozdelený do týchto šuplíkov. Detailný koment veľmi rada prenechám tomu kompetentnému a síce - Marekovi. ()

Kusko.t2

Kompilačný shockument mŕtvolnej kateGORiE je výberom toho, čo by sa dalo označiť ako samo-deštruktívne správanie sa voči vlastnému druhu, respektíve k sebe samému. Zhruba hodinu trvajúci materiál prešpikovaný prázdnymi ľudskými schránkami, ktoré život a zmysel bytia na tomto svete už opustil, sa nevenuje ani tak kontextu či príčine daného chovania, ale skôr óde na smrť ako takej. Aj napriek tomu sa jedná o silný materiál, po väčšinou v rámci daného druhu dokumentu o známy prehľad toho, čo sa v minulosti už vo väčšej miere podarilo vydať v rámci iných, pôvodných šokov na túto tému. Oči a mozog treba opäť raz pripraviť na pokles nálady a zamyslieť sa nad tým, čo sa mihne na obrazovke. Scénky nehôd, vrážd a obrazová foto-dokumentácia sa v graficky názornom štýle valia v jednom kompilačnom rade. Škoda však že bez zmysluplnej výpovednej hodnoty. O tú sa treba postarať vo vlastnej réžii. Tak ako produkcia/distribúcia projektu ukázala - opäť platí fakt, že hranica medzi ponaučením a zábavou je u tejto kategórie tesná. Čiernobiely Jin a Jang s prestreleným čelom. ### Dellamorte – koment neskôr, ale predsa :) ()