Kung-fu Panda

• Česko Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (viac)
Animovaný / Akčný / Rodinný / Komédia
USA, (2011–2016), 30 h 43 min (Minutáž: 22–45 min)

Mick Wingert, Kari Wahlgren, Fred Tatasciore, Stephen Root, Simon Helberg, Wallace Shawn, Diedrich Bader, Wayne Knight, James Hong, John DiMaggio, Lauren Tom (viac)

Pandí jedlík Po se pod vedením svého učitele Shifua dokázal stát dračím bojovníkem. Nadále však musí rozvíjet své dračí schopnosti a bojovnost, protože domovskému Údolí míru hrozí další nebezpečí. Společně s dalšími mistry kung-fu, kteří se nazývají Pět postrachů (Opičák, Kudlanka, Jeřáb, Zmije a Tygřice) proto musí čelit nejrůznějším protivníkům. Animovaný seriál přináší další dobrodružství ze světa oblíbené filmové série Kung Fu Panda. (Česká televize)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (3)

Kung-fu Panda (2011)

Skvělý rozšíření filmů! Zatím si nepamatuji seriál, který by se vyrovnal, nebo někdy dokonce překonával kvality svých filmů. Tyhle seriály jsou obvykle přihlouplá pohádka pro ty nejmenší a rodiče to nemá šanci zabavit. Jenže Legendy o mazáctví jsou brilantní trefou do černého. Jasně, stále je to pro ty nejmenší, ale mě celý ten seriál bavil královsky. Miloval jsem to prostředí Číny, vesnice, městečka, příběhy, legendy a skvělá animace, když někdo zrovna něco vyprávěl. Humor tu překvapivě není jen pro děti, ale bude bavit pěkně i dospělý. Postavy jsou fajn, prostředí fantastický a i když na konci trochu Poáčovi docházel dech, budu se k Legendám o mazáctví vždy rád vracet, ať už kvůli postavám, prostředí nebo prostě pohodovýmu a sympatickýmu seriálu obecně, který mě bavil od začátku do konce. Poáči, Shifu, Kudlanko, Zmije, Opičáku, Jestřábe, Tygřice a vůbec všichni nepřátelé i přátelé díky! Byla to zábava! ()

Season 1 (2011) (S01)

Překvapivě dospělejší, než by se na první pohled řeklo. Pokud máte rádi filmy, bude Vas minimálně první řada seriálu bavit stejně tak dobře. ()

Season 2 (2012) (S02)

Bavila Vás první řada? Bude Vás bavit i druhá. Skvělý prostředí, fajn postavy a i když mají příběhy hodně velký důraz na poučení malých dětí, bavit se budou i dospělý. ()