ČT Live - Žebřík

(koncert)
všetky plagáty

Žebřík 2010 Peugeot music awards vstoupil do svého 19. ročníku. Fanoušci v něm rozhodovali o největších hudebních událostech a osobnostech osvědčeným dvoukolovým způsobem. Jména třech nejlepších v sekcích Skupina, Zpěvák, Zpěvačka, Objev, Skladba, Videoklip, Hudební DVD, Film i v jediné záporné kategorii Průser roku jsme se dozvěděli 4. března na slavnostním vyhlášení v plzeňském Domě kultury Inwest. Bezmála šestihodinovou show provázeli Tomáš Hanák a Klára Vytisková. Lahůdkou koncertního programu byl zejména exkluzivní projekt Best Of David Koller. Speciální koncerty předvedlli také Sunshine, které podpořil písničkář Niceland, dále Nightwork a řada dalších. (oficiálny text distribútora)

Maynard.

Cha, cha. Vůbec první koment k tomuhle pořadu, to mám rád :o). Parádní koncert, to se musí nechat. Na pódiu se objevili velice zajímaví hudebníci. Mezi ty, který bych vypíchnul je samozřejmě David Koller, který sice už není takový švihák jako když byla Lucie na vrcholu, ale ty písničky sou prostě nesmrtelný. Šrouby do hlavy zde dostaly úplně novej, ostřejší kabát, a povedly se, jojo. Taky bylo celkem zajímavý sledovat spojení Koller - Vartecký a song Černí andělé. A nechyběla ani vycházející hvězda Nightwork, o které toho ještě hodně moc uslyšíme, páč to je přesně ten druh kapely, který perfektně vyplnil díru v českém hudebním Světě. Teplí kucíí v teplákách jsou vynikající muzikanti, ale ani na chvíli nepochybuji, že by se mohli vyrovnat Kolleroj a jeho bandě... Celkově nadupanej koncert se zajímavým obsazením, který se na běžných i neběžných fesťácích jen tak nevidí. ()