Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

Hrmak odpad!

Hodnotím to iba podľa upútaviek a podľa vystupovania Mojesejovej v iných, rovnako trápnych projektoch. Slováci zobudme sa!! Toto chceme vidieť na našich obrazovkách??? ()

JARDAHONDA

Reality show šéfka : Nora Mojsejová je Extravagantní podnikatelka, která si touto soutěží měla vybrat člověka, který si vydělá slušný balík peněz a bude pro ni pracovat. Úkoly v sotěži byly určitě o podnikatelských schopnostech, strachu a v šeho co je potřeba ke schopnostem na pozici manažera. Někdy nudné, někdy zábavné ()

acruj odpad!

Nevím jestli čekala že do takové sračky půjde člověk s normálním mozkem, nebo člověk kterej zoufale nemůže najít práci, ale takle se kvalitní pracovníci nehledají ;) GL Noro :D ()

Elam odpad!

L. Šula na adresu J. Kociána : " Von mně nikdy neřekne pane Šula, nebo Libore. Já jsem pro něj prostě Šula!!!" :-D Honza Kocián rulez! ()