Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

PedroPo odpad!

Pustil si někdo z Primy vůbec ty zahraniční předlohy? Ano, chápu že nemají budget jako v USA nebo UK, ale takhle to zmrvit? Personalisté (pokud se nějací dívali) u televizí museli smíchy učůravat, když tam soutěžící jezdili autem po mokré dráze nebo chodili poslepu po baráku a hledali slepice. Už to vidím, jak si pak někdo do životopisu píše: Dostal jsem job za mega. Ne kvůli tomu co umím, ale protože jsem našel poslepu všechny slepice. Kéž by chtěl někdo vysílat britskou verzi, Lord Sugar je jednička, kam se na něj hrabe Nora. ()

DruidKarel

1013. hodnocený film: Původně jsem si myslel, že půjde o solidní projekt, který by mohl být zajímavý. Ale už přítomnost a nafoukanost Nory Mojsejové a její ubozí pomahači (alkoholička a zkrachovalá Ivana Christová, přecitlivělý a rádoby přísný homosexuál Libor Šula) to naprosto zabily. Navíc pak skutečně trapné úkoly nemohly znamenat nic jiného, než stažení z televizních obrazovek postupně z české i slovenské televize. 1* si akorát tenhle "pšouk" zaslouží za svou přítomnost "honibrka", který mě držel u obrazovek a slovenského "Jánošíka" Zollyho, dokud i on nezmizel z krabičky, ve které se mihotají obrázky. 1* ()

Kackucka odpad!

Musím říci, že nechápu jaké výběrové řízení prováděli s těmi 8 000 lidmi, že z toho výběru vyskočili zrovna tito exoti. Je to televizní šou vše chápu, musí být zábavná, ale toto je už opravdu moc. Já jako majitel firmy bych je hnala všechny pohrabáčem. Také brány v potaz úkoly jež plní, je to spíše pro oči diváka, než pro výběr top manažera. Celkově se tam jen hašteří jako slepice. Do čeho se to ta Nora navezla? Je mi opravdu líto, že jeden z nich jí povede podnik po dobu jednoho roku, jelikož jak se zdá bude Nora plakat nad výdělkem. Pořad je iritující, otravný, nudný a v podstatě když půjdete na hřiště základní školy dostane se Vám stejná šou. ()

wosho odpad!

Nemám rád reality show a už vůbec né jejich česko-slovenské mutace. Šéfka má totálně debentní obsah, či záměr. Banda šulínků a pičinek, co se snaží být top manažeři. A jak? Že se ponižují před obtloustnou nánou, prodávají kytky, či lezou po vrcholu mostu (a to když zrovna nelezou Eleonóře do prdele). Ubohost nezná mezí!!!!!!!!!!!!! ()

High.Hopes

Vlastně by ani nevadilo, že má tento pořad čistě bulvární nádech. Problémem je, že se není moc na co koukat. Porotci jsou opravdu výkvět businessu, že se člověk může jen pousmát, když ostatní kolem sebe obšťastňují svými moudry. K soutěžícím se porotci chovají jak k neposlušným dětem ve škole, nad kterými je potřeba uplatňovat svou moc, pěkně jim vynadat a napařit domácí úkoly. Co ale opravdu nechápu, je výběr soutěžících, nemůžu si pomoct, ale nevidím mezi nimi nikoho aspoň trochu schopného, kdo by se opravdu dokázal v businessu prosadit. Je to směska zmalovaných a/nebo hloupoučkých dam a macho mužů, skoro se nabízí říct, že si je porotci vybrali k obrazu svému:) Na druhou stranu, člověk se zas dozví něco dalšího o lidské povaze. Škoda, myslím, že podobný pořad (ale s jiným obsazením a konceptem) by mohl mít smysl a být zajímavý, docela mě štve, že ten nápad tak hloupě vyplýtvali. A ještě víc mě štvou všechny ty odpady tady, nechápu, co vás vede k tomu, hodnotit odpadem pořad, na který jste se ani nekoukli? ()