Když z ulic Los Angeles začnou mizet krásné mladé dívky, statečný Callan zvaný Cross a jeho tým expertů na zbraně přeřazuje na nejvyšší stupeň pohotovosti, aby záhadu odhalil. Callan, který je díky svému starému keltskému kříži obdařen neskutečnou silou, se musí utkat s nesmrtelným Vikingem a zastavit ho dřív, než zahubí celé lidstvo. (oficiálny text distribútora)

VanThomass odpad!

Ne, opravdu nebudu tvůrce opěvovat, že i z mála vykřesali hodně, protože to zkrátka není pravda. Tohle se zatraceně nepovedlo a amatérismum čiší ze všech stran, přitom samotný námět není až tak špatný, ale je tak stupidně zpracovaný, že je to prostě ztráta času... ()

Mr.Lordi

Stupidní úvodní akční scéna. Stupidní imitace krve v některých záběrech. Stupidní umírací scéna křížovi milované. Stupidní dabing. Stupidní ženský, který si odskočili v přestávce soutěže "Miss Silikon" natočit film. Stupidní dialogy. Stupidní speciální efekty. Stupidní finále. A vzhledem k tomu, že jsem si myslel, že nejde do jednoho filmu narvat tolik stupidity, navíc stupidity, která vás donutí se na film dokoukat až do konce bez přerušení, si film vysloužil dvě čistě nestupidní hvězdičky, a stupidních 35%. PS: jen doufám, že přesycen stupiditou nebude i tento můj komentář stupidní :D ()

Crtcus

Popravdě jsem posledníé dobou viděl i horší filmy, a to i s hodnocením na 75%.... To, že film nění se superstar hvězdami neznamená, že nestojí za nic. ()

HectorHagman odpad!

Nooooo tak tohle je fakt hnus........Rozpočet filmu bylo pravděpodobně kapesné vymlácené z prvňáka na hajzlu základní školy,nábor herců probíhal v místní tělocvičně Average Joe a přes ulici v Burgr Kingu(kde neštastnou shodou okolností svačil Danny s Vinniem) a efekty někdo vyrobil v power pointu ,aby jimpotom dialogy vytvořil náhodnej generátor slov nebo retard na tripu. Jo jenom já debil se nechám nachytat na film s mojí oblíbenou dvojicí. Jeden citát z filmu za všechny: ANI AKUMULÁTOR SE NEDÁ VOJEBÁVAT, AKUMULÁTOR MÁ SVÍ ZÁSADY!!!!!!!!!!!!! ()

PRASÁK

Na obalu tohodle DVD se píše: „Nepředstavitelnému zlu stojí v cestě nezastavitelný hrdina.“ Ano, je to ryze „béčkovej“ film, kterej si užijete zejména v případě, že vám společnost dělá ňákej ten fík!! Je to prostě jen a jen úlet, u kterýho nemusíte nijak přemejšlet a nechat se unášet tím dost absurdním dějem. Snímek režíroval americkej režisér, producent, herec a scénárista Patrick Durham, kterýho jste mohli zahlídnout jako herce ve filmech jako: Farma smrti, Zuby nehty, Cabin Fever 2, Penthouse nebo The Killing Jar. ()