Pena

Česko, 2010, 40 min

Réžia:

Hugo Toxxx

Syrový dokument o pražské ulici. Materiál vznikl po natáčení klipu k tracku Peří Herák remix. Za kamerou se objevuje Hugo Toxxx aka Hugo 808. Jedná se o jeho první režijní počin. Drsná sonda do života lidí, kteří si už život zkazili. (hendrich6)

Krastom

Jsem vděčný za to, že jsem tam, kde jsem a že mám zdravý selský rozum. Nechtěl bych skončit, jako jedna z těch trosek. Kolega Zeck tu píše, že se Hugo a 808 team snažili sarkasticky zachytit běžný život feťáků, ale není to tak úplně pravda. Záměrem bylo natočit videoklip Pervitin a herák, který najdete na youtube. Při natáčení, ale získali tolik záběrů, že se rozhodli sestříhat je na tento projekt. ()

Zeck

Pražská rapová scéna vyrazila o nudném odpoledni za bezdomovci-feťáky a zkusili sarkasticky zachytit jejich běžný život. Hezký amatérský dokument se skvělou hudbou od Toxxxe, která podehrává velkou část stopáže. Pěkná vypovídající hodnota a sonda do duše narkomanů, bezdomovců a nebo jen natočení striptýzu slovenské cikánky Ivety s povadlejma šestkama. 80% ()

El Pistolero

6/10. Spíše než seriózně míněný dokument jde o poloamatérské záběry pořízené videosekvencí fotoaparátu v režii korunního prince domácí rapové scény Hugo Toxxxe, jehož hudební produkce dotváří syrovou atmosféru snímku. A nutno podotknout, že Toxxx a jeho crew mezi bezdomovci, alkoholiky a narkomany narazili na poměrně nevšední exempláře. Svérázná amatérská striptérka Iveta a její přírodní šestky nebo na pervitinu ujíždějící filosof a jeho uhlovodíkové konspirace určitě stojí za to. Vzhledem k délce stopáže nehodnotím. ()

wafc

Sem rád, že nebylo vidět pičisko. Hugo deToxxx vypimpil pár barabizen svým podpisem, rozdal nějakej ten Čertův hlt, obdařil nepřizpůsobivé svým cedkem a to se pak zpovědi hrnuly jedna radost. Každopádně zajímavej pohled do života té absolutní spodiny. ()

B4TM4N

V podstatě nejde o dokument jako takový, ale o street video které shodou okolností zachytilo do oka kamery takové osobnosti a filosofy, že se dostane mnohem hlouběji než většina poučené tvorby. A samozřejmě, že tajemství tkví v uhlovodících!!! ()

montongery

Dozvěděl jsem se věci, který bych se ani ve škole nenaučil :D. Jinak originální a odvážný nápad, který amatérsky zachycuje jeden běžný den narkomanů a bezdomovců a na pozadí drsná hudba pražské rapové scény. ()

FOCKE_WULF

Lidi na perníku nebo na toluenu nebo vyjetý z chlastu mají čarokrásné větné stavby, něco huhlou a vlastně si ani nekladou za cíl, aby to dávalo smysl. ()

Diskantka

Jedno znuděný odpoledne s kamerou v ruce. Stačí jim nakoupit pár sklepmistrů a vodku a máš dokument jak víno. Téma bezdomovců a feťáků je a vždycky bude vděčný téma. ()

tetraedr

dal sem 3* ale čím víc sem poslouchal toho typa na konci tím víc na mě působily ty ujebané uhlovodíky a když začal vysvětlovat dědičnost tak sem natách brka ... takže 4* ()

tvojemamaspi

Bauchova snaha zobrazit temná zákoutí Prahy..strip dance ženy na heráku je minimálně jeden důvod se na to podívat..a samozřejmě hudba lahodící mému uchu. ()