Bohyně lásky z celého světa

• USA Love Goddesses of the World
všetky plagáty
Dokumentárny / Pornografický
USA, 2001, 30 min

Smyslné ženy na sebe prozradí spoustu zajímavostí v americkém erotickém seriálu. (oficiálny text distribútora)

Pepinec

Do této doby jsem neviděl žádnou jinou záležitost, kde by herečky z hanbatých filmů dostaly prostor také něco říci. Většinou jen sténají, hekají a ohašují, že něco už bude, přičemž orgasmus by byl až tím posledním, co by se mohlo dostavit. Některé se obhajují, jiné vychvalují, většina prozrazuje svou životní cestu, která je zavedla až na filmová prostěradla. Upřímně jsem překvapen, že někdo vynaložil úsilí ke zplození seriózního pořadu o ženách, které jsou díky zařazení v nočních vysílacích časech mnohdy těmi posledními, které vidíme před spánkem. Můžeme si o nich myslet cokoli, ale stejně se na ně koukáme. A co si budeme povídat, kouká se nám na ně dobře. Tak je přeci nebudu házet do odpadu, ne? :-) ()

civalII

Nic proti erotice a už vůbec nic proti pornu a i dokumenty snesu. Ale tohle není ani jedno. Je to jen přehlídka umělých koz na holkách co chtěly být modelky, ale nějak to nevyšlo. ()

Mr.Nobody

Tento dokumentární film přináší velmi zajímavou sondu do světa, ze kterého jsou lidé zvyklí vnímat jen konečný produkt. Navíc v době, která by se dala popsat jako jeden z posledních vrcholů žánru erotického filmu, než byl tento žánr těžce poznamenán érou všudypřítomné internetové pornografie. Jednotlivé ilustrativní pasáže však zabírají více času než výkladové pasáže, které by mohli býti lépe propracovány. Shrnuto, podtrženo je to zajímavý pokus o zachycení světa, o kterém se mnoho nemluví, a zasloužil by si nesporně systematické dokumentární zpracování, jako samostatný fenomén. ()