If You Let Me

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný / Dráma / Fantasy
USA, 2010, 5 min

Xander je obyčejný středoškolák, který dostává pravidelnou nakládačku od svých spolužáků. Po jednom z takových výprasků se na scéně objeví zahádná dívka Danica, která bydlí vedle Xandera a útočníky zlikviduje velmi brutálním způsobem. Danica je totiž upírka.
Videoklip americké hudební skupiny 'JP, Chrissie & The Fairground Boys', inspirovaný horory Let Me In a Ať vejde ten pravý. (korbitch22)

korbitch22

Se mi líbí ne,jak určitá skupina lidí neustále protestuje proti hodnocení videoklipů na ČSFD,přitom se tu hodnotí takové sračky,jako Superstar nebo Receptář Príma nápadů píčo a to se na mě nezlobte,takový hudební videoklip a kór s filmovým motivem a herci má k filmařině teda kurevsky blíž než televizní pořady.Kdyby se tady ta banda pokrytců,co dali odpad aspoň snažila vidět horory Ať vejde ten Pravý,nebo Let Me In,aspoň by ty omezenci věděli vo co go.Navíc klip je promakanej,hudba mi sedí dokonale...ano sem ten typ co si občas potrpí na ufňukaný soft rock a navíc vim vše o historii upírských filmů na téma tohodle videoklipu.Pro mě jasných 5* a probrat by se měli spíš někteří zdejší uživatelé,s naprosto omezeným rozhledem. ()

Yardak

Kapelu sice vůbec neznám, ale song se mi líbí a videoklip není vůbec špatný - inspirace je zcela zřejmá:o)). Uděluji 4 hvězdy a doufám, že těch 40 % tu dlouho nebude! Trošku nedoceněné lidi, nemyslíte?:) ()

corpsy

Na vysvetlenie, pre kritikov. Niekedy ( pred viac ako 110 rokmi ) mali FILMY sotva pár minút a boli ( hlavne počas svojho premietania ) okorenené nejakým tým živým hudobným doprovodom nachádzajúcim sa uprostred sály kina. Rozdiel medzi tým a videoklipom, je naozaj len z uhla pohľadu. Toto dielko sa mi pozdáva ani nie tak pre svoj námet ( viď obsah ), ale hlavne pre svoje spracovanie ( ktoré je naozaj FILMOVÉ ). ()

MartinezZ odpad!

Co má co tohle společného s pojmem "film"? Jedná se jen o klip k nějaké průměrné písničce, byť inspirovaná filmem - inspirovaných filmem je ale i spousta jiných blbostí. Česko-Slovenská FILMOVÁ databáze. Nebo se sem bude cpát každý videoklip z Óčka? ()

Korbitch odpad!

Ta písnička je strašná sračka a jen proto, že je inspirována filmem, nehodlám tento špatný klip a ještě horší song považovat za krátkometrážní film! Už se tam nahoře fakt proberte!!! ()